Mizunoliga kvinner 20/21


beste poengplukker(poeng / settene)

#4

RagniSteen Knudsen 5,23(136/26)

#16

Ralitsa EmilovaGeorgieva 4,71(132/28)

#6

JulieMichalsen 4,65(93/20)

#1

EdytaSzynalik 4,32(95/22)

#9

MariaPoole 3,84(96/25)

beste server(serve ess / settene)

#8

NoraSpeilberg 1(1/1)

#3

MariaWalle 1(4/4)

#12

IngridKvammen 1(6/6)

#9

MariaPoole 0,96(24/25)

#6

JulieMichalsen 0,95(19/20)

beste blokker(killblokk / settene)

#18

RagnhildBeckhmann 0,59(10/17)

#15

Mille SolvikKjosås 0,58(14/24)

#7

Hedda JonetteØvereng 0,57(16/28)

#10

EmilyPoole 0,55(6/11)

#15

MadelenDahl-Sigurdsen 0,5(1/2)

mottak - positivitet %(mottak perfekt + mottak sterk) / alle mottak

#12

KarolineFauske 69 %(38/55)

#13

Michelle AnnJanbu 69 %(44/64)

#4

RagniSteen Knudsen 69 %(68/99)

#3

Cecilie SteffensenWoie 68 %(88/129)

#7

TrineMørkved 67 %(4/6)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#16

Ralitsa EmilovaGeorgieva 50 %(116/234)

#15

Hilde ElvebakkHjelmeland 45 %(23/51)

#6

JulieMichalsen 45 %(71/159)

#4

RagniSteen Knudsen 43 %(110/256)

#1

EdytaSzynalik 42 %(78/185)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Poole M.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 2  
Nore K.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Steen K.R.
(BK Tromsø)

KANT 2  
Szynalik E.
(Skjetten)
MIDTSP. 1  
Kjosås M.S.
(Randaberg IL)
OPPLEGGER 1  
Zachariassen S.L.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Woie C.S.
(BK Tromsø)
  • LIBERO 2  
    Morken T.H.
    (TIF Viking)
  • OPPLEGGER 2  
    Todorova M.
    (KFUM Volda)
  • MIDTSP. 3  
    Øvereng N.J.
    (KFUM Volda)
  • MIDTSP. 4  
    Adolfsen J.
    (BK Tromsø)
  • DIAGONAL 2  
    Michalsen J.
    (Koll IL)
  • KANT 3  
    Aksnes T.
    (TIF Viking)
  • KANT 4  
    Jacobsen W.
    (Randaberg IL)

Tabellplassering

Kampoppsett

Tabellplassering

Kampoppsett

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

BK Tromsø

21

8

7

1

22

4

627

477

6

1

0

0

1

0

5,50

1,314

-

Randaberg IL

15

7

5

2

17

8

591

538

3

2

0

0

2

0

2,12

1,098

-

Koll IL

14

5

5

0

15

5

480

361

1

3

1

0

0

0

3,00

1,330

-

KFUM Volda

11

8

4

4

13

15

572

585

2

1

1

0

1

3

0,87

0,978

-

Førde Volleyballklubb

10

8

3

5

14

19

701

688

0

2

1

2

1

2

0,74

1,019

-

Oslo Volley

8

8

3

5

12

18

577

698

1

1

1

0

3

2

0,67

0,827

-

TIF Viking

8

7

2

5

12

16

576

625

1

1

0

2

2

1

0,75

0,922

-

Skjetten

0

7

0

7

1

21

393

545

0

0

0

0

1

6

0,05

0,721

-

ToppVolley Norge

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

BK Trom

FVB

KFUM Vo

KIL

OSV

RIL

Skjette

TIF

TVN

Hjemmelag

BK Tromsø (BK Trom)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Førde Volleyballklubb (FVB)

0 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

KFUM Volda (KFUM Vo)

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 2

Koll IL (KIL)

3 - 1

3 - 2

3 - 0

Oslo Volley (OSV)

0 - 3

3 - 2

3 - 1

1 - 3

Randaberg IL (RIL)

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 1

Skjetten (Skjette)

0 - 3

0 - 3

TIF Viking (TIF)

0 - 3

2 - 3

3 - 0

ToppVolley Norge (TVN)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Poole M.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 2  
Nore K.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Steen K.R.
(BK Tromsø)

KANT 2  
Szynalik E.
(Skjetten)
MIDTSP. 1  
Kjosås M.S.
(Randaberg IL)
OPPLEGGER 1  
Zachariassen S.L.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Woie C.S.
(BK Tromsø)
  • LIBERO 2  
    Morken T.H.
    (TIF Viking)
  • OPPLEGGER 2  
    Todorova M.
    (KFUM Volda)
  • MIDTSP. 3  
    Øvereng N.J.
    (KFUM Volda)
  • MIDTSP. 4  
    Adolfsen J.
    (BK Tromsø)
  • DIAGONAL 2  
    Michalsen J.
    (Koll IL)
  • KANT 3  
    Aksnes T.
    (TIF Viking)
  • KANT 4  
    Jacobsen W.
    (Randaberg IL)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Poole M.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 2  
Nore K.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Steen K.R.
(BK Tromsø)

KANT 2  
Szynalik E.
(Skjetten)
MIDTSP. 1  
Kjosås M.S.
(Randaberg IL)
OPPLEGGER 1  
Zachariassen S.L.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Woie C.S.
(BK Tromsø)
LIBERO 2  
Morken T.H.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 2  
Todorova M.
(KFUM Volda)
MIDTSP. 3  
Øvereng N.J.
(KFUM Volda)
KANT 3  
Aksnes T.
(TIF Viking)
MIDTSP. 4  
Adolfsen J.
(BK Tromsø)
KANT 4  
Jacobsen W.
(Randaberg IL)
DIAGONAL 2  
Michalsen J.
(Koll IL)