Volda Eliteturnering Kvinner


Finaler Finaler Standing

Førde Volleyballklubb


KFUM Volda

 
 

TIF Viking

Semifinalene

Finale

 
  

Førde Volleyballklubb

2

  
 
  

KFUM Volda

1

  
  
  
 

TIF Viking

3

  
 
  
 

NTNUI Volleyball

0

  

Semifinalene

Finale

 
  

Førde Volleyballklubb

2

  
 
  

KFUM Volda

1

  
  
  
 

TIF Viking

3

  
 
  
 

NTNUI Volleyball

0

  

beste poengplukker(poeng / settene)

#4

JosefinØines 4,14(29/7)

#12

Julia MoiTennøy 4,11(37/9)

#20

FridaEklöf-Flugstad 3,9(39/10)

beste server(serve ess / settene)

#20

FridaEklöf-Flugstad 1,4(14/10)

#12

Julia MoiTennøy 0,89(8/9)

#9

MartineAarhus 0,88(7/8)

#5

JennyJuliebø 0,82(9/11)

#18

MariaTodorova 0,78(7/9)

beste blokker(killblokk / settene)

#7

Hedda JonetteØvereng 1,22(11/9)

#12

Eyrún SólEinarsdóttir 1,09(12/11)

#17

SanjaPavasovic 0,75(3/4)

#14

Grethe Tuft Soltvedt 0,71(5/7)

#1

IrinaDjuric 0,58(7/12)

mottak - positivitet %(mottak perfekt + mottak sterk) / alle mottak

#20

FridaEklöf-Flugstad 75 %(33/44)

#4

JosefinØines 71 %(27/38)

#6

Marte SolheimGundersen 64 %(18/28)

#16

HannahLanto 63 %(12/19)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#7

Hedda JonetteØvereng 52 %(14/27)

#5

Malin HrannardottirSkeie 50 %(12/24)

#19

AstridLid 50 %(18/36)

#13

MartineFjellanger 48 %(10/21)

#17

MarieBrænde 45 %(29/65)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Tuft S.G..
(TIF Viking)
MIDTSP. 2  
Skeie M.H.
(TIF Viking)
KANT 1  
Todorova E.V.
(KFUM Volda)

KANT 2  
Tennøy J.M.
(ToppVolley Norge)
MIDTSP. 1  
Øvereng H.J.
(KFUM Volda)
OPPLEGGER 1  
Kleivane L.
(ToppVolley)
LIBERO 1  
Lanto H.
(TIF Viking)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Tuft S.G..
(TIF Viking)
MIDTSP. 2  
Skeie M.H.
(TIF Viking)
KANT 1  
Todorova E.V.
(KFUM Volda)

KANT 2  
Tennøy J.M.
(ToppVolley Norge)
MIDTSP. 1  
Øvereng H.J.
(KFUM Volda)
OPPLEGGER 1  
Kleivane L.
(ToppVolley)
LIBERO 1  
Lanto H.
(TIF Viking)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Tuft S.G..
(TIF Viking)
MIDTSP. 2  
Skeie M.H.
(TIF Viking)
KANT 1  
Todorova E.V.
(KFUM Volda)

KANT 2  
Tennøy J.M.
(ToppVolley Norge)
MIDTSP. 1  
Øvereng H.J.
(KFUM Volda)
OPPLEGGER 1  
Kleivane L.
(ToppVolley)
LIBERO 1  
Lanto H.
(TIF Viking)