Mizunoliga menn 23/24


  • 24.02.2024 - 17:00

    ØKSIL

    Koll IL

    3 - 2

    25/21  21/25  25/22  17/25  15/11

  • 25.02.2024 - 13:00

    Førde Volleyballklubb

    Randaberg IL

    3 - 2

    25/14  21/25  24/26  25/18  15/9

  • 25.02.2024 - 15:00

    NTNUI

    Torvastad

    1 - 3

    24/26  20/25  25/17  22/25

  • 02.03.2024 - 17:00

    ØKSIL

    NTNUI

  • 03.03.2024 - 11:30

    BK Tromsø

    Førde Volleyballklubb

  • 03.03.2024 - 15:00

    Torvastad

    Randaberg IL

  • 03.03.2024 - 15:30

    TIF Viking

    Koll IL

    
24.02.2024 - 17:00

ØKSIL

Koll IL

3 - 2

25/21  21/25  25/22  17/25  15/11

25.02.2024 - 13:00

Førde Volleyballklubb

Randaberg IL

3 - 2

25/14  21/25  24/26  25/18  15/9

25.02.2024 - 15:00

NTNUI

Torvastad

1 - 3

24/26  20/25  25/17  22/25

02.03.2024 - 17:00

ØKSIL

NTNUI

03.03.2024 - 11:30

BK Tromsø

Førde Volleyballklubb

03.03.2024 - 15:00

Torvastad

Randaberg IL

03.03.2024 - 15:30

TIF Viking

Koll IL

beste poengplukker(poeng / settene)

#9

Sigurd van DijkFestøy 6,27(301/48)

#14

Casper VordalJørgensen 4,77(224/47)

#1

IsakHelland-Hansen 4,59(225/49)

#3

MikalKalstad 4,46(223/50)

beste server(serve ess / settene)

#9

Sigurd van DijkFestøy 0,46(22/48)

#11

Even StrayAas 0,43(10/23)

#2

IvarAndersland 0,42(5/12)

#3

MikalKalstad 0,4(20/50)

#8

AdrianMol 0,39(18/46)

beste blokker(killblokk / settene)

#2

EdvardUleberg 1(1/1)

#10

TobiasLorentsen 1(4/4)

#7

ØysteinSchierning 0,79(34/43)

#5

EliasStrandbu 0,76(35/46)

mottak - positivitet %(mottak perfekt + mottak sterk) / alle mottak

#2

HåvardSolheim 78 %(7/9)

#21

DanielKlopstad 77 %(88/114)

#14

Eirik PalmHunnestad 76 %(68/89)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#9

AndreasMedagliani 59 %(23/39)

#8

LarsMaaseide 57 %(89/157)

#8

Simen KristiansenHenriksen 53 %(88/165)

#7

ØysteinSchierning 47 %(73/155)

#3

MikalKalstad 46 %(187/408)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Festøy S.v.D.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 2  
Schierning Ø.
(Koll IL)
KANT 1  
Kalstad M.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Medagliani A.
(Randaberg IL)
OPPLEGGER 1  
Wallstad-Hamansen M.
(ØKSIL)
LIBERO 1  
Løken B.Ø.
(Koll IL)

Tabellplassering

Serierunder

Kvalifisering

  
Poeng
No records to display.

Kvartfinaler

  
Poeng
No records to display.

Tabellplassering

Serierunder

Serierunder Serierunder Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Koll IL

31

13

11

2

35

17

1234

1122

3

5

3

1

0

1

2,06

1,100

-

TIF Viking

27

13

9

4

30

20

1190

1107

2

6

1

1

1

2

1,50

1,075

-

Førde Volleyballklubb

24

12

8

4

31

20

1169

1087

3

2

3

3

1

0

1,55

1,075

-

Randaberg IL

20

13

7

6

25

26

1132

1158

1

4

2

1

2

3

0,96

0,978

-

ØKSIL

16

12

5

7

24

25

1056

1070

3

0

2

3

3

1

0,96

0,987

-

NTNUI Volleyball

16

13

5

8

24

28

1161

1184

2

2

1

2

5

1

0,86

0,981

-

BK Tromsø

16

13

5

8

20

27

1040

1089

2

3

0

1

3

4

0,74

0,955

-

Torvastad

9

13

3

10

16

33

1038

1158

1

1

1

1

5

4

0,48

0,896

-

ToppVolley Norge

3

6

1

5

7

16

491

536

0

1

0

0

4

1

0,44

0,916

-




Serierunder Serierunder Standing Results Breakdown

Resultat

Serierunder

Bortelag

BKT

FVBK

KIL

NTN

ØKSIL

RIL

TIF

TVN

Torvast

Hjemmelag

BK Tromsø (BKT)

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 1

Førde Volleyballklubb (FVBK)

3 - 1

1 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 2

3 - 0

3 - 1

Koll IL (KIL)

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 1

0 - 3

NTNUI Volleyball (NTN)

3 - 1

3 - 2

0 - 3

2 - 3

1 - 3

1 - 3

ØKSIL (ØKSIL)

3 - 0

2 - 3

3 - 2

2 - 3

1 - 3

3 - 0

Randaberg IL (RIL)

0 - 3

0 - 3

3 - 1

3 - 1

0 - 3

3 - 0

TIF Viking (TIF)

3 - 1

3 - 2

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

ToppVolley Norge (TVN)

1 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 1

Torvastad (Torvast)

1 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 2

Kvalifisering

Kvalifisering Kvalifisering Standing



Kvalifisering Kvalifisering Standing Results Breakdown

Kvartfinaler

Kvartfinaler Kvartfinaler Standing



Kvartfinaler Kvartfinaler Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Festøy S.v.D.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 2  
Schierning Ø.
(Koll IL)
KANT 1  
Kalstad M.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Medagliani A.
(Randaberg IL)
OPPLEGGER 1  
Wallstad-Hamansen M.
(ØKSIL)
LIBERO 1  
Løken B.Ø.
(Koll IL)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Festøy S.v.D.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 2  
Schierning Ø.
(Koll IL)
KANT 1  
Kalstad M.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Medagliani A.
(Randaberg IL)
OPPLEGGER 1  
Wallstad-Hamansen M.
(ØKSIL)
LIBERO 1  
Løken B.Ø.
(Koll IL)