1. Divisjon menn 19/20


  • 16.02.2020 - 13:00

    Asker

    Førde VBK 2

    3 - 0

    25/21  25/17  25/20

  • 16.02.2020 - 13:00

    NTNUI 2

    Sotra VBK

    3 - 1

    25/17  27/25  23/25  25/22

  • 16.02.2020 - 14:00

    ToppVolley Norge 2

    OSI 2

    2 - 3

    25/23  25/10  19/25  22/25  7/15

  • 22.02.2020 - 12:00

    Spirit Lørenskog

    TIF Viking 2

    3 - 2

    21/25  17/25  25/20  25/22  15/13

  • 22.02.2020 - 13:00

    ToppVolley Norge 2

    NTNUI 2

    1 - 3

    22/25  18/25  25/23  16/25

  • 22.02.2020 - 14:00

    Asker

    Sotra VBK

    3 - 0

    25/23  25/22  25/19

  • 22.02.2020 - 15:00

    Vestli IL

    BK Tromsø 2

    3 - 2

    22/25  20/25  25/21  25/20  16/14

  • 12:00 

    Spirit Lørenskog

    Sotra VBK

  • 12:00 

    OSI 2

    BK Tromsø 2

  • 13:00 

    Asker

    TIF Viking 2

  • 14:00 

    Torvastad

    NTNUI 2

  • 29.02.2020 - 11:00

    Førde VBK 2

    Vestli IL

  • 29.02.2020 - 14:00

    NTNUI 2

    Asker

  • 29.02.2020 - 15:00

    TIF Viking 2

    Torvastad

  • 01.03.2020 - 12:00

    Førde VBK 2

    OSI 2

  • 01.03.2020 - 15:00

    Sotra VBK

    Torvastad

    
16.02.2020 - 13:00

Asker

Førde VBK 2

3 - 0

25/21  25/17  25/20

16.02.2020 - 13:00

NTNUI 2

Sotra VBK

3 - 1

25/17  27/25  23/25  25/22

16.02.2020 - 14:00

ToppVolley Norge 2

OSI 2

2 - 3

25/23  25/10  19/25  22/25  7/15

22.02.2020 - 12:00

Spirit Lørenskog

TIF Viking 2

3 - 2

21/25  17/25  25/20  25/22  15/13

22.02.2020 - 13:00

ToppVolley Norge 2

NTNUI 2

1 - 3

22/25  18/25  25/23  16/25

22.02.2020 - 14:00

Asker

Sotra VBK

3 - 0

25/23  25/22  25/19

22.02.2020 - 15:00

Vestli IL

BK Tromsø 2

3 - 2

22/25  20/25  25/21  25/20  16/14

12:00 

Spirit Lørenskog

Sotra VBK

12:00 

OSI 2

BK Tromsø 2

13:00 

Asker

TIF Viking 2

14:00 

Torvastad

NTNUI 2

29.02.2020 - 11:00

Førde VBK 2

Vestli IL

29.02.2020 - 14:00

NTNUI 2

Asker

29.02.2020 - 15:00

TIF Viking 2

Torvastad

01.03.2020 - 12:00

Førde VBK 2

OSI 2

01.03.2020 - 15:00

Sotra VBK

Torvastad

beste poengplukker(poeng / settene)

#14

MartinFauske 6,3(208/33)

#25

GabrielBjørkås 5,5(22/4)

#11

Bjørn IngeEspeland 5,33(16/3)

#19

PredragVasic 5,2(26/5)

#4

TimothyJøraholmen 4,85(63/13)

beste server(serve ess / settene)

#11

Bjørn IngeEspeland 1,33(4/3)

#16

FrederikSynnevåg 0,86(6/7)

#19

PredragVasic 0,8(4/5)

#7

Karl OskarYoungblom 0,78(7/9)

#3

MikaelRyssdal 0,75(3/4)

beste blokker(killblokk / settene)

#9

EspenKnarvik 2(2/1)

#4

TrymMogen 1,2(6/5)

#11

MathiasKlinkenberg 0,8(4/5)

#8

KennethRand 0,77(10/13)

#7

SigurdStrøm Nørsterud 0,77(10/13)

beste poengplukker(poeng)

#14

MartinFauske 208

#13

JohanFallrø 192

#11

MarkusAndresen 122

#9

GeorgLipai 108

#10

FredrikOpdal 101

beste server(serve ess)

#10

FredrikOpdal 20

#13

JohanFallrø 14

beste blokker(killblokk)

#13

JohanFallrø 22

#14

MartinFauske 18

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#13

HåkonUtvik 71 %(15/21)

#15

LarsThue 70 %(129/183)

#9

Simon Magnus OpemLarsen 70 %(28/40)

#1

SimonKlopstad 67 %(129/192)

#10

FredrikOpdal 64 %(97/152)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#4

TimothyJøraholmen 58 %(57/98)

#23

Lars KristianEkeland 51 %(24/47)

#10

KennethEndresplass 50 %(17/34)

#19

PredragVasic 49 %(20/41)

#11

Bjørn IngeEspeland 48 %(12/25)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Fauske M.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 2  
Strøm N.S.
(OSI 2)
KANT 1  
Mogen T.
(Vestli IL)

KANT 2  
Vasic P.
(Vestli IL)
MIDTSP. 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)
OPPLEGGER 1  
Durovic L.
(Spirit Lørensko)
LIBERO 1  
Thue L.
(Førde VBK 2)
  • LIBERO 2  
    Utvik H.
    (Torvastad)
  • OPPLEGGER 2  
    Buset V.
    (NTNUI 2)
  • MIDTSP. 3  
    Valen E.
    (Torvastad)
  • MIDTSP. 4  
    Kvam S.S.
    (TIF Viking 2)
  • DIAGONAL 2  
    Espeland B.I.
    (Torvastad)
  • KANT 3  
    Utvik B.
    (ToppVolley Norge 2)
  • KANT 4  
    Youngblom K.O.
    (Asker)

Tabellplassering

Kampoppsett

Tabellplassering

Kampoppsett

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

TIF Viking 2

36

17

12

5

43

30

1692

1557

0

9

3

3

1

1

1,43

1,087

-

Førde VBK 2

29

17

9

8

36

34

1547

1540

1

6

2

4

1

3

1,06

1,004

-

Spirit Lørenskog

27

17

10

7

39

35

1606

1600

2

2

6

3

3

1

1,11

1,004

-

Asker

27

16

9

7

35

29

1395

1393

4

2

3

3

2

2

1,21

1,001

-

BK Tromsø 2

27

18

8

10

38

36

1664

1636

3

4

1

4

6

0

1,06

1,017

-

OSI 2

26

17

9

8

36

35

1554

1559

2

3

4

3

3

2

1,03

0,997

-

NTNUI 2

25

17

9

8

34

32

1522

1483

3

4

2

0

7

1

1,06

1,026

-

Torvastad

23

16

7

9

27

32

1305

1317

2

5

0

2

2

5

0,84

0,991

-

Sotra VBK

22

17

8

9

31

36

1468

1521

2

3

3

1

5

3

0,86

0,965

-

Vestli IL

21

18

8

10

31

40

1527

1593

2

2

4

1

5

4

0,78

0,959

-

ToppVolley Norge 2

7

10

1

9

16

27

897

978

1

0

0

4

5

0

0,59

0,917

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

Asker

BK Trom

Førde V

NTNUI 2

OSI 2

Sotra V

Spirit

TIF Vik

ToppVol

Torvast

Vestli

Hjemmelag

Asker (Asker)

3 - 1

3 - 0

2 - 3

2 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 0

BK Tromsø 2 (BK Trom)

3 - 2

1 - 3

1 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 1

Førde VBK 2 (Førde V)

2 - 3

3 - 2

0 - 3

3 - 1

2 - 3

2 - 3

3 - 0

NTNUI 2 (NTNUI 2)

3 - 2

1 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 0

OSI 2 (OSI 2)

3 - 0

2 - 3

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 2

1 - 3

Sotra VBK (Sotra V)

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 2

2 - 3

3 - 1

Spirit Lørenskog (Spirit )

3 - 1

1 - 3

1 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 2

3 - 0

TIF Viking 2 (TIF Vik)

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 2

3 - 1

ToppVolley Norge 2 (ToppVol)

2 - 3

1 - 3

1 - 3

1 - 3

2 - 3

2 - 3

2 - 3

1 - 3

1 - 3

3 - 0

Torvastad (Torvast)

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

Vestli IL (Vestli )

2 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 1

3 - 2

1 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 0

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Fauske M.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 2  
Strøm N.S.
(OSI 2)
KANT 1  
Mogen T.
(Vestli IL)

KANT 2  
Vasic P.
(Vestli IL)
MIDTSP. 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)
OPPLEGGER 1  
Durovic L.
(Spirit Lørensko)
LIBERO 1  
Thue L.
(Førde VBK 2)
  • LIBERO 2  
    Utvik H.
    (Torvastad)
  • OPPLEGGER 2  
    Buset V.
    (NTNUI 2)
  • MIDTSP. 3  
    Valen E.
    (Torvastad)
  • MIDTSP. 4  
    Kvam S.S.
    (TIF Viking 2)
  • DIAGONAL 2  
    Espeland B.I.
    (Torvastad)
  • KANT 3  
    Utvik B.
    (ToppVolley Norge 2)
  • KANT 4  
    Youngblom K.O.
    (Asker)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Fauske M.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 2  
Strøm N.S.
(OSI 2)
KANT 1  
Mogen T.
(Vestli IL)

KANT 2  
Vasic P.
(Vestli IL)
MIDTSP. 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)
OPPLEGGER 1  
Durovic L.
(Spirit Lørensko)
LIBERO 1  
Thue L.
(Førde VBK 2)
LIBERO 2  
Utvik H.
(Torvastad)
OPPLEGGER 2  
Buset V.
(NTNUI 2)
MIDTSP. 3  
Valen E.
(Torvastad)
KANT 3  
Utvik B.
(ToppVolley Norge 2)
MIDTSP. 4  
Kvam S.S.
(TIF Viking 2)
KANT 4  
Youngblom K.O.
(Asker)
DIAGONAL 2  
Espeland B.I.
(Torvastad)