1. Divisjon kvinner 19/20


beste poengplukker(poeng / settene)

#16

WildeJacobsen 9(27/3)

#1

EDYTASZYNALIK 7,8(39/5)

#10

ElinBrandtsegg 4(8/2)

#14

AneStavem 4(16/4)

#3

Marita BjørnøyDale 3,67(11/3)

beste server(serve ess / settene)

#1

EDYTASZYNALIK 2(10/5)

#14

MaleneKonradsen 1(1/1)

#16

WildeJacobsen 1(3/3)

#1

EliLager 1(4/4)

#8

GinaRiisland 1(7/7)

beste blokker(killblokk / settene)

#2

NoraVisnes 1,25(5/4)

#14

MaleneKonradsen 1(1/1)

#1

EDYTASZYNALIK 0,8(4/5)

#3

Marita BjørnøyDale 0,67(2/3)

#9

Marte LundSaga 0,67(2/3)

beste poengplukker(poeng)

beste server(serve ess)

#1

FridaJulbø 10

beste blokker(killblokk)

#2

NoraVisnes 5

#13

VildeHobøl 4

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#3

APHIDETKRITKAMCHON 74 %(14/19)

#14

AstridVangdal 53 %(65/122)

#16

WildeJacobsen 50 %(6/12)

#9

AnitaHjelleset 50 %(14/28)

#1

FridaJulbø 48 %(44/91)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#16

WildeJacobsen 59 %(23/39)

#14

AneStavem 54 %(14/26)

#13

VildeHobøl 54 %(22/41)

#10

ElinBrandtsegg 50 %(8/16)

#5

Malin HrannardottirSkeie 50 %(26/52)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Jacobsen W.
(Sandnes VBK)
MIDTSP. 2  
Breivik F.
(ØKSIL)
KANT 1  
SZYNALIK E.
(Skjetten)

KANT 2  
Monsen T.H.
(Sandnes VBK)
MIDTSP. 1  
Visnes N.
(TIF Viking 2)
OPPLEGGER 1  
Loftesnes M.
(ØKSIL)
LIBERO 1  
Vangdal A.
(NTNUI 2)
  • LIBERO 2  
    Gundersen E.B..
    (Blindheim IL)
  • OPPLEGGER 2  
    Cerioni E.
    (NTNUI 2)
  • MIDTSP. 3  
    Skeie M.H.
    (NTNUI 2)
  • MIDTSP. 4  
    Saga M.L.
    (OSI)
  • DIAGONAL 2  
    Lauvås M.
    (NTNUI 2)
  • KANT 3  
    Dale M.B.
    (Sandnes VBK)
  • KANT 4  
    Kiserud S.
    (TIF Viking 2)

Tabellplassering

Kampoppsett

Tabellplassering

Kampoppsett

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Skjetten

34

15

12

3

40

20

1340

1198

5

3

4

2

0

1

2,00

1,118

-

OSI

28

15

9

6

35

24

1322

1175

5

2

2

3

2

1

1,46

1,125

-

BSI

26

15

9

6

33

25

1291

1230

4

3

2

1

4

1

1,32

1,050

-

Sandnes VBK

24

15

8

7

32

29

1331

1270

2

4

2

2

4

1

1,10

1,048

-

ToppVolley Norge 2

21

8

7

1

23

6

675

603

5

1

1

1

0

0

3,83

1,119

-

ØKSIL

21

15

6

9

28

30

1217

1188

4

1

1

4

2

3

0,93

1,024

-

NTNUI 2

19

15

7

8

22

32

1197

1203

1

4

2

0

1

7

0,69

0,995

-

TIF Viking 2

16

15

5

10

23

35

1185

1294

1

3

1

2

4

4

0,66

0,916

-

Blindheim IL

3

15

1

14

9

44

874

1271

0

0

1

1

4

9

0,20

0,688

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

Blindhe

BSI

NTNUI 2

ØKSIL

OSI

Sandnes

Skjette

TIF Vik

ToppVol

Hjemmelag

Blindheim IL (Blindhe)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

3 - 2

BSI (BSI)

3 - 0

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 1

2 - 3

3 - 1

NTNUI 2 (NTNUI 2)

3 - 1

3 - 0

3 - 1

0 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 1

ØKSIL (ØKSIL)

3 - 0

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 0

OSI (OSI)

3 - 0

0 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 1

1 - 3

3 - 0

Sandnes VBK (Sandnes)

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 2

1 - 3

3 - 1

Skjetten (Skjette)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

3 - 2

3 - 2

3 - 0

TIF Viking 2 (TIF Vik)

3 - 1

1 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 1

3 - 1

3 - 2

ToppVolley Norge 2 (ToppVol)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

2 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Jacobsen W.
(Sandnes VBK)
MIDTSP. 2  
Breivik F.
(ØKSIL)
KANT 1  
SZYNALIK E.
(Skjetten)

KANT 2  
Monsen T.H.
(Sandnes VBK)
MIDTSP. 1  
Visnes N.
(TIF Viking 2)
OPPLEGGER 1  
Loftesnes M.
(ØKSIL)
LIBERO 1  
Vangdal A.
(NTNUI 2)
  • LIBERO 2  
    Gundersen E.B..
    (Blindheim IL)
  • OPPLEGGER 2  
    Cerioni E.
    (NTNUI 2)
  • MIDTSP. 3  
    Skeie M.H.
    (NTNUI 2)
  • MIDTSP. 4  
    Saga M.L.
    (OSI)
  • DIAGONAL 2  
    Lauvås M.
    (NTNUI 2)
  • KANT 3  
    Dale M.B.
    (Sandnes VBK)
  • KANT 4  
    Kiserud S.
    (TIF Viking 2)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Jacobsen W.
(Sandnes VBK)
MIDTSP. 2  
Breivik F.
(ØKSIL)
KANT 1  
SZYNALIK E.
(Skjetten)

KANT 2  
Monsen T.H.
(Sandnes VBK)
MIDTSP. 1  
Visnes N.
(TIF Viking 2)
OPPLEGGER 1  
Loftesnes M.
(ØKSIL)
LIBERO 1  
Vangdal A.
(NTNUI 2)
LIBERO 2  
Gundersen E.B..
(Blindheim IL)
OPPLEGGER 2  
Cerioni E.
(NTNUI 2)
MIDTSP. 3  
Skeie M.H.
(NTNUI 2)
KANT 3  
Dale M.B.
(Sandnes VBK)
MIDTSP. 4  
Saga M.L.
(OSI)
KANT 4  
Kiserud S.
(TIF Viking 2)
DIAGONAL 2  
Lauvås M.
(NTNUI 2)