Mizunoliga kvinner 19/20


Koll IL


Randaberg IL

 
 

BK Tromsø

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Koll IL

41

15

14

1

43

13

1342

1118

5

8

1

0

1

0

3,31

1,200

-

Randaberg IL

37

15

12

3

41

15

1309

1001

7

4

1

2

1

0

2,73

1,308

-

BK Tromsø

26

15

8

7

33

29

1322

1323

1

6

1

3

3

1

1,14

0,999

-

Oslo Volley

22

15

8

7

33

32

1357

1350

2

1

5

3

3

1

1,03

1,005

-

KFUM Volda

17

15

5

10

25

34

1152

1296

2

2

1

3

4

3

0,74

0,889

-

ToppVolley Norge

15

8

5

3

18

12

686

621

3

1

1

1

1

1

1,50

1,105

-

Førde Volleyballklubb

13

15

5

10

21

38

1133

1318

0

2

3

1

4

5

0,55

0,860

-

TIF Viking

11

15

3

12

21

40

1249

1386

0

2

1

3

6

3

0,52

0,901

-

NTNUI Volleyball

10

15

4

11

17

39

1128

1265

1

0

3

1

3

7

0,44

0,892

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

BK Trom

FVB

KFUM Vo

KIL

NTN

OSV

RIL

TIF

TVN

Hjemmelag

BK Tromsø (BK Trom)

3 - 1

3 - 1

0 - 3

3 - 1

3 - 2

1 - 3

3 - 1

Førde Volleyballklubb (FVB)

3 - 2

3 - 2

1 - 3

0 - 3

3 - 1

0 - 3

1 - 3

KFUM Volda (KFUM Vo)

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 1

2 - 3

3 - 1

Koll IL (KIL)

3 - 1

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 2

3 - 0

NTNUI Volleyball (NTN)

1 - 3

3 - 2

3 - 2

0 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 2

Oslo Volley (OSV)

3 - 2

2 - 3

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 2

2 - 3

Randaberg IL (RIL)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

TIF Viking (TIF)

0 - 3

1 - 3

2 - 3

1 - 3

3 - 1

2 - 3

1 - 3

ToppVolley Norge (TVN)

3 - 2

3 - 0

3 - 1

1 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

3 - 0

beste poengplukker(poeng / settene)

#14

Mari AaseHole 4,88(78/16)

#3

Synne GrøttumKolsvik 4,55(241/53)

#1

JulieVarga 4,36(253/58)

#11

RugileLavickyte 4,26(98/23)

beste server(serve ess / settene)

#13

AuroraAasgard 1(3/3)

#4

LiveSørbø 0,79(37/47)

#11

RugileLavickyte 0,7(16/23)

#12

ValeriiaRiabova 0,67(2/3)

#6

JulieMichalsen 0,63(33/52)

beste blokker(killblokk / settene)

#2

NoraVisnes 0,83(40/48)

#15

Mille SolvikKjosås 0,67(38/57)

#5

WildeJacobsen 0,57(4/7)

#8

Live LundeFossdal 0,43(3/7)

#18

RagnhildBeckhmann 0,43(20/47)

beste poengplukker(poeng)

#1

JulieVarga 253

#6

NikolineRinde 224

#8

TuvaAarrestad 221

beste server(serve ess)

beste blokker(killblokk)

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#4

Eline ByeHusby 73 %(126/173)

#14

MonaRøksund 67 %(4/6)

#2

BirgitteMaaseide 67 %(32/48)

#15

Johanna Vikan 64 %(109/170)

#3

Cecilie SteffensenWoie 63 %(128/202)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#8

Live LundeFossdal 54 %(43/79)

#14

Mari AaseHole 52 %(65/125)

#16

Ralitsa EmilovaGeorgieva 47 %(200/426)

#11

RugileLavickyte 46 %(79/171)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Rinde N.
(BK Tromsø)
MIDTSP. 2  
Aasgard A.
(ToppVolley Norge)
KANT 1  
Kolsvik S.G.
(Koll IL)

KANT 2  
Stakseng V.F.
(KFUM Volda)
MIDTSP. 1  
Visnes N.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Kvammen .I.
(Randaberg )
LIBERO 1  
Husby E.B.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Woie C.S.
    (BK Tromsø)
  • OPPLEGGER 2  
    Vik H.E.
    (KFUM Volda)
  • MIDTSP. 3  
    Kjosås M.S.
    (TIF Viking)
  • MIDTSP. 4  
    Juliebø J.
    (KFUM Volda)
  • DIAGONAL 2  
    Michalsen J.
    (Koll IL)
  • KANT 3  
    Torgersen R.
    (Randaberg IL)
  • KANT 4  
    Aarrestad T.
    (Randaberg IL)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Rinde N.
(BK Tromsø)
MIDTSP. 2  
Aasgard A.
(ToppVolley Norge)
KANT 1  
Kolsvik S.G.
(Koll IL)

KANT 2  
Stakseng V.F.
(KFUM Volda)
MIDTSP. 1  
Visnes N.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Kvammen .I.
(Randaberg )
LIBERO 1  
Husby E.B.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Woie C.S.
    (BK Tromsø)
  • OPPLEGGER 2  
    Vik H.E.
    (KFUM Volda)
  • MIDTSP. 3  
    Kjosås M.S.
    (TIF Viking)
  • MIDTSP. 4  
    Juliebø J.
    (KFUM Volda)
  • DIAGONAL 2  
    Michalsen J.
    (Koll IL)
  • KANT 3  
    Torgersen R.
    (Randaberg IL)
  • KANT 4  
    Aarrestad T.
    (Randaberg IL)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Rinde N.
(BK Tromsø)
MIDTSP. 2  
Aasgard A.
(ToppVolley Norge)
KANT 1  
Kolsvik S.G.
(Koll IL)

KANT 2  
Stakseng V.F.
(KFUM Volda)
MIDTSP. 1  
Visnes N.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Kvammen .I.
(Randaberg )
LIBERO 1  
Husby E.B.
(Førde Volleyballklubb)
LIBERO 2  
Woie C.S.
(BK Tromsø)
OPPLEGGER 2  
Vik H.E.
(KFUM Volda)
MIDTSP. 3  
Kjosås M.S.
(TIF Viking)
KANT 3  
Torgersen R.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 4  
Juliebø J.
(KFUM Volda)
KANT 4  
Aarrestad T.
(Randaberg IL)
DIAGONAL 2  
Michalsen J.
(Koll IL)