1. Divisjon menn 21/22


beste poengplukker(poeng / settene)

#10

HåvardAarrestad 5,51(193/35)

#14

OskarEspeland 4,83(29/6)

#14

Casper VordalJørgensen 4,43(31/7)

#12

Even StrayAas 4,33(13/3)

#7

Kim ErikHolmen 4,26(247/58)

beste server(serve ess / settene)

#10

EliasStrandbu 0,68(13/19)

#11

AlfredOftebro 0,67(2/3)

#9

EdvartAdolfsen 0,67(2/3)

#12

Even StrayAas 0,67(2/3)

beste blokker(killblokk / settene)

#21

OlavIngebrigtsen 0,88(21/24)

#2

EmersonStoresund 0,78(7/9)

#7

Sindre SynnesLindseth 0,72(41/57)

#15

PeterBrennhaug 0,69(44/64)

beste poengplukker(poeng)

#11

MathiasHønsen 214

#23

LarsThue 207

#4

PetterAaland 204

mottak - positivitet %(mottak perfekt + mottak sterk) / alle mottak

#24

MikalKalstad 87 %(55/63)

#20

Henrik TholoAasen 86 %(12/14)

#23

LarsThue 84 %(174/206)

#17

Jan MartijnBergink 83 %(96/115)

#10

HåvardAarrestad 83 %(117/141)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#14

OskarEspeland 60 %(26/43)

#2

EmersonStoresund 56 %(19/34)

#14

Casper VordalJørgensen 54 %(28/52)

#13

JørgenNylund Nilsen 51 %(46/91)

#20

ErlendRaugstad Kluge 50 %(2/4)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Jørgensen C.V.
(BK Tromsø 2)
MIDTSP. 2  
Hansen J.
(Askim VBK)
KANT 1  
Aarrestad H.
(Sandnes VBK)

KANT 2  
Klopstad S.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 1  
Storesund E.
(Torvastad)
OPPLEGGER 1  
Thorenfeldt W..E.J..
(Førde VBK 2)
LIBERO 1  
Aasen H.T.
(TIF Viking 2)

Tabellplassering

Seriespill

Tabellplassering

Seriespill

Seriespill Seriespill Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

NTNUI 2

49

21

18

3

57

25

1879

1657

8

4

6

1

1

1

2,28

1,134

-

TIF Viking 2

44

21

15

6

51

27

1814

1651

8

5

2

1

4

1

1,89

1,099

-

Torvastad

43

21

14

7

49

26

1750

1506

10

3

1

2

3

2

1,88

1,162

-

Førde VBK 2

34

21

12

9

41

37

1720

1724

6

2

4

2

1

6

1,11

0,998

-

BK Tromsø 2

32

21

11

10

36

38

1604

1596

5

4

2

1

1

8

0,95

1,005

-

Sandnes VBK

32

21

10

11

40

39

1713

1771

6

2

2

4

2

5

1,03

0,967

-

Sotra VBK

31

21

10

11

42

43

1862

1828

4

2

4

5

2

4

0,98

1,019

-

OSI 2

29

21

9

12

38

40

1681

1674

6

2

1

3

5

4

0,95

1,004

-

Askim VBK

25

21

7

14

34

48

1734

1802

2

4

1

5

3

6

0,71

0,962

-

BTSI

23

21

9

12

33

47

1741

1811

3

1

5

1

4

7

0,70

0,961

-

ToppVolley Norge 2

11

11

3

8

14

24

686

714

3

0

0

2

1

5

0,58

0,961

-

Spirit Lørenskog

10

21

3

18

15

56

1265

1715

2

0

1

2

2

14

0,27

0,738

-




Seriespill Seriespill Standing Results Breakdown

Resultat

Seriespill

Bortelag

Askim V

BK Trom

BTS

Førde V

NTNUI 2

OSI 2

Sotra V

Spirit

Sandnes

TIF Vik

ToppVol

Torvast

Hjemmelag

Askim VBK (Askim V)

2 - 3

3 - 1

3 - 0

0 - 3

2 - 3

2 - 3

3 - 0

1 - 3

1 - 3

3 - 1

BK Tromsø 2 (BK Trom)

3 - 2

2 - 3

0 - 3

3 - 1


0 - 3

3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 1

0 - 3

BTSI (BTS)

2 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 2

3 - 0

3 - 2

0 - 3

3 - 2

Førde VBK 2 (Førde V)

3 - 1

3 - 0

0 - 3

2 - 3


2 - 3

3 - 2

3 - 1

3 - 2

0 - 3

0 - 3

0 - 3

NTNUI 2 (NTNUI 2)

3 - 2

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 1

2 - 3

OSI 2 (OSI 2)

1 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 1

1 - 3

0 - 3

Sotra VBK (Sotra V)

3 - 0

0 - 3

3 - 1

2 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

2 - 3

1 - 3

Spirit Lørenskog (Spirit )

1 - 3

0 - 3

0 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

3 - 2

1 - 3

3 - 0

0 - 3

Sandnes VBK (Sandnes)

3 - 0

1 - 3

3 - 0

0 - 3

2 - 3

3 - 0

2 - 3

3 - 0

0 - 3

3 - 2

TIF Viking 2 (TIF Vik)

3 - 0

3 - 1

3 - 1

2 - 3

1 - 3

3 - 1

3 - 2

3 - 0

3 - 0

1 - 3

ToppVolley Norge 2 (ToppVol)

3 - 0

3 - 0

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

0 - 3

Torvastad (Torvast)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

0 - 3

1 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Jørgensen C.V.
(BK Tromsø 2)
MIDTSP. 2  
Hansen J.
(Askim VBK)
KANT 1  
Aarrestad H.
(Sandnes VBK)

KANT 2  
Klopstad S.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 1  
Storesund E.
(Torvastad)
OPPLEGGER 1  
Thorenfeldt W..E.J..
(Førde VBK 2)
LIBERO 1  
Aasen H.T.
(TIF Viking 2)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Jørgensen C.V.
(BK Tromsø 2)
MIDTSP. 2  
Hansen J.
(Askim VBK)
KANT 1  
Aarrestad H.
(Sandnes VBK)

KANT 2  
Klopstad S.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 1  
Storesund E.
(Torvastad)
OPPLEGGER 1  
Thorenfeldt W..E.J..
(Førde VBK 2)
LIBERO 1  
Aasen H.T.
(TIF Viking 2)