1. Divisjon kvinner 21/22


  • 03.12.2021 - 19:00

    Randaberg 2

    OSI

    0 - 3

    12/25  22/25  16/25

  • 04.12.2021 - 15:00

    BSI

    Lierne IL

    2 - 3

    19/25  25/23  25/23  23/25  12/15

  • 04.12.2021 - 15:30

    Sandnes VBK

    OSI

    2 - 3

    25/17  22/25  18/25  25/21  14/16

  • 05.12.2021 - 11:00

    ToppVolley Norge 2

    OSI

    1 - 3

    13/25  10/25  25/23  20/25

  • 05.12.2021 - 14:30

    TIF Viking 2

    Lierne IL

    0 - 3

    11/25  13/25  14/25

  • 11.12.2021 - 17:00

    Randaberg 2

    TIF Viking 2

  • 12.12.2021 - 15:30

    Sandnes VBK

    TIF Viking 2

    
03.12.2021 - 19:00

Randaberg 2

OSI

0 - 3

12/25  22/25  16/25

04.12.2021 - 15:00

BSI

Lierne IL

2 - 3

19/25  25/23  25/23  23/25  12/15

04.12.2021 - 15:30

Sandnes VBK

OSI

2 - 3

25/17  22/25  18/25  25/21  14/16

05.12.2021 - 11:00

ToppVolley Norge 2

OSI

1 - 3

13/25  10/25  25/23  20/25

05.12.2021 - 14:30

TIF Viking 2

Lierne IL

0 - 3

11/25  13/25  14/25

11.12.2021 - 17:00

Randaberg 2

TIF Viking 2

12.12.2021 - 15:30

Sandnes VBK

TIF Viking 2

beste poengplukker(poeng / settene)

#2

TirilTveit 4(64/16)

#15

Vilde FemsteinevikStakseng 3,89(74/19)

#3

IneKjosås 3,88(31/8)

#9

AneStavem 3,8(19/5)

#9

RebekkaEikeland 3,62(58/16)

beste server(serve ess / settene)

#18

Eline FlugstadRygg 1,5(3/2)

#7

JennyHansen 1,22(11/9)

#11

MariellSolberg 1(2/2)

#9

AneStavem 1(5/5)

#14

RinaWangen-Riise 1(15/15)

beste blokker(killblokk / settene)

#19

Ninni WeisserEide 0,86(6/7)

#12

Eyrún SólEinarsdóttir 0,62(13/21)

#16

Ellinor SteenMolland 0,6(6/10)

#4

SelmaTryggestad Hodne 0,5(9/18)

mottak - positivitet %(mottak perfekt + mottak sterk) / alle mottak

#9

ElineHansen 76 %(19/25)

#9

RebekkaEikeland 76 %(53/70)

#12

Aimee FerreriaTapac 63 %(36/57)

#7

KineGjertsås 62 %(44/71)

#11

Anna MatheaHansen 59 %(47/80)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#5

FridaBreivik 50 %(51/103)

#9

AneStavem 46 %(13/28)

#19

Ninni WeisserEide 44 %(11/25)

#17

Vilde E.Skingen 42 %(97/231)

#11

AneSundkvist 41 %(7/17)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Holand S.
(Lierne IL)
MIDTSP. 2  
Solum N.E.
(Lierne IL)
KANT 1  
Stavem A.
(ToppVolley Norge 2)

KANT 2  
Skingen V.E.
(OSI)
MIDTSP. 1  
Tveit T.
(Sandnes VBK)
OPPLEGGER 1  
Bjørdal Y.U.
(BSI)
LIBERO 1  
Hansen E.
(ToppVolley Norge 2)

Tabellplassering

Seriespill

Tabellplassering

Seriespill

Seriespill Seriespill Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

OSI

22

9

8

1

25

9

793

657

4

2

2

0

1

0

2,78

1,207

-

Lierne IL

17

7

6

1

18

6

571

455

4

1

1

0

0

1

3,00

1,255

-

BK Tromsø 2

13

7

4

3

14

10

526

469

3

1

0

1

0

2

1,40

1,122

-

NTNUI 2

11

6

4

2

13

9

488

439

2

1

1

0

1

1

1,44

1,112

-

BSI

10

5

3

2

12

7

442

392

2

1

0

1

1

0

1,71

1,128

-

Sandnes VBK

7

5

2

3

10

10

445

444

1

1

0

1

2

0

1,00

1,002

-

Koll 2

6

5

2

3

9

12

444

463

0

1

1

1

1

1

0,75

0,959

-

TIF Viking 2

3

6

1

5

4

15

347

471

1

0

0

0

1

4

0,27

0,737

-

ToppVolley Norge 2

1

3

0

3

3

9

209

277

0

0

0

1

1

1

0,33

0,754

-

Randaberg 2

0

7

0

7

0

21

327

525

0

0

0

0

0

7

0,00

0,623

-




Seriespill Seriespill Standing Results Breakdown

Resultat

Seriespill

Bortelag

BK Trom

BSI

Koll

Lierne

NTNUI 2

OSI

RIL2

Sandnes

TIF Vik

ToppVol

Hjemmelag

BK Tromsø 2 (BK Trom)

0 - 3

2 - 3

0 - 3

3 - 0

BSI (BSI)

2 - 3

3 - 0

Koll 2 (Koll )

2 - 3

0 - 3

3 - 1

Lierne IL (Lierne )

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 0

NTNUI 2 (NTNUI 2)

1 - 3

3 - 1

3 - 0

OSI (OSI)

3 - 1

3 - 0

Randaberg 2 (RIL2)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

Sandnes VBK (Sandnes)

1 - 3

3 - 1

2 - 3

TIF Viking 2 (TIF Vik)

0 - 3

0 - 3

3 - 0

ToppVolley Norge 2 (ToppVol)

0 - 3

2 - 3

1 - 3

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Holand S.
(Lierne IL)
MIDTSP. 2  
Solum N.E.
(Lierne IL)
KANT 1  
Stavem A.
(ToppVolley Norge 2)

KANT 2  
Skingen V.E.
(OSI)
MIDTSP. 1  
Tveit T.
(Sandnes VBK)
OPPLEGGER 1  
Bjørdal Y.U.
(BSI)
LIBERO 1  
Hansen E.
(ToppVolley Norge 2)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Holand S.
(Lierne IL)
MIDTSP. 2  
Solum N.E.
(Lierne IL)
KANT 1  
Stavem A.
(ToppVolley Norge 2)

KANT 2  
Skingen V.E.
(OSI)
MIDTSP. 1  
Tveit T.
(Sandnes VBK)
OPPLEGGER 1  
Bjørdal Y.U.
(BSI)
LIBERO 1  
Hansen E.
(ToppVolley Norge 2)