Mizunoliga kvinner 22/23


  • 04.02.2023 - 16:00

    KFUM Volda

    Lierne IL

    3 - 2

    20/25  20/25  25/20  25/11  15/8

  • 05.02.2023 - 13:00

    Førde Volleyballklubb

    Lierne IL

    3 - 2

    25/20  32/34  17/25  25/21  15/11

  • 05.02.2023 - 14:30

    Koll IL

    TIF Viking

    3 - 0

    25/13  27/25  27/25

  • 11.02.2023 - 13:00

    TIF Viking

    Lierne IL

  • 12.02.2023 - 13:00

    Koll IL

    Randaberg IL

    
04.02.2023 - 16:00

KFUM Volda

Lierne IL

3 - 2

20/25  20/25  25/20  25/11  15/8

05.02.2023 - 13:00

Førde Volleyballklubb

Lierne IL

3 - 2

25/20  32/34  17/25  25/21  15/11

05.02.2023 - 14:30

Koll IL

TIF Viking

3 - 0

25/13  27/25  27/25

11.02.2023 - 13:00

TIF Viking

Lierne IL

12.02.2023 - 13:00

Koll IL

Randaberg IL

beste poengplukker(poeng / settene)

#14

RenateBjerland 4,77(143/30)

#8

WildeJakobsen 4,57(160/35)

#7

TuvaAarrestad 4,54(159/35)

#13

EmilieOlimstad 4,5(9/2)

#4

TheaJürgensen 4,3(43/10)

beste server(serve ess / settene)

#12

ChloèStinson 2(2/1)

#6

JulieMichalsen 0,61(14/23)

#5

Nora GlomsrudStenersen 0,58(11/19)

#12

KarolineFauske 0,58(19/33)

#9

MarenMoe 0,57(16/28)

beste blokker(killblokk / settene)

#7

SelmaTryggestad Hodne 1,22(22/18)

#15

DarynaStuzhuk 0,96(27/28)

#12

Eyrún SólEinarsdóttir 0,8(35/44)

#6

KarolineNore 0,67(14/21)

#15

MadelenDahl-Sigurdsen 0,65(30/46)

beste poengplukker(poeng)

#8

WildeJakobsen 160

#7

TuvaAarrestad 159

#14

RenateBjerland 143

beste server(serve ess)

#3

MariaDahl 19

#11

SiljeHoland 18

mottak - positivitet %(mottak perfekt + mottak sterk) / alle mottak

#13

EmilieOlimstad 78 %(7/9)

#12

KarolineFauske 76 %(122/160)

#9

MarenMoe 74 %(70/95)

#5

MartineGilje 70 %(99/142)

#12

ArjolaPrenga 68 %(121/179)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#5

Malin HrannardottirSkeie 50 %(71/141)

#6

KarolineNore 48 %(32/67)

#5

Susann JægtnesBech 43 %(25/58)

#14

RenateBjerland 42 %(118/279)

#8

WildeJakobsen 42 %(131/315)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Michalsen J.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Skeie M.H.
(TIF Viking)
KANT 1  
Bjerland R.
(Koll IL)

KANT 2  
Jakobsen W.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 1  
Bech S.J.
(Koll IL)
OPPLEGGER 1  
Mørkved T.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Gilje M.
(Randaberg IL)

Tabellplassering

Serierunder

Tabellplassering

Serierunder

Serierunder Serierunder Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Randaberg IL

33

11

11

0

33

3

896

648

8

3

0

0

0

0

11,00

1,383

-

Koll IL

27

11

9

2

29

9

920

743

6

3

0

0

2

0

3,22

1,238

-

Lierne IL

18

11

5

6

22

19

912

876

4

1

0

3

1

2

1,16

1,041

-

TIF Viking

15

10

5

5

19

17

796

792

4

0

1

1

2

2

1,12

1,005

-

KFUM Volda

14

12

5

7

18

26

912

928

2

1

2

1

1

5

0,69

0,983

-

Førde Volleyballklubb

13

11

5

6

18

23

898

922

2

1

2

0

3

3

0,78

0,974

-

BK Tromsø

12

11

4

7

18

27

911

1019

0

2

2

2

2

3

0,67

0,894

-

NTNUI Volleyball

11

12

4

8

15

29

833

983

1

1

2

1

1

6

0,52

0,847

-

ToppVolley Norge

1

7

0

7

2

21

394

561

0

0

0

1

0

6

0,10

0,702

-




Serierunder Serierunder Standing Results Breakdown

Resultat

Serierunder

Bortelag

BK Trom

FVB

KFUM Vo

KIL

Lierne

NTN

RIL

TIF

TVN

Hjemmelag

BK Tromsø (BK Trom)

3 - 1

3 - 2

0 - 3

0 - 3

2 - 3

Førde Volleyballklubb (FVB)

1 - 3

0 - 3

3 - 2

3 - 0

1 - 3

KFUM Volda (KFUM Vo)

3 - 1

1 - 3

3 - 2

3 - 0

0 - 3

Koll IL (KIL)

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Lierne IL (Lierne )

3 - 0

1 - 3

2 - 3

3 - 1

0 - 3

NTNUI Volleyball (NTN)

3 - 2

2 - 3

3 - 0

1 - 3

0 - 3

3 - 1

Randaberg IL (RIL)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 1

TIF Viking (TIF)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

0 - 3

ToppVolley Norge (TVN)

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

0 - 3

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Michalsen J.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Skeie M.H.
(TIF Viking)
KANT 1  
Bjerland R.
(Koll IL)

KANT 2  
Jakobsen W.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 1  
Bech S.J.
(Koll IL)
OPPLEGGER 1  
Mørkved T.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Gilje M.
(Randaberg IL)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Michalsen J.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Skeie M.H.
(TIF Viking)
KANT 1  
Bjerland R.
(Koll IL)

KANT 2  
Jakobsen W.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 1  
Bech S.J.
(Koll IL)
OPPLEGGER 1  
Mørkved T.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Gilje M.
(Randaberg IL)