NM Senior menn


  • 20.11.2022 - 14:00

    BK Tromsø

    NTNUI

    2 - 3

    23/25  25/17  25/20  17/25  15/17

  • 20.11.2022 - 15:00

    Førde Volleyballklubb

    OSI

    3 - 0

    25/17  25/21  25/8

  • 03.12.2022 - 13:00

    TIF Viking

    Koll IL

  • 03.12.2022 - 18:00

    NTNUI

    Førde Volleyballklubb

    
20.11.2022 - 14:00

BK Tromsø

NTNUI

2 - 3

23/25  25/17  25/20  17/25  15/17

20.11.2022 - 15:00

Førde Volleyballklubb

OSI

3 - 0

25/17  25/21  25/8

03.12.2022 - 13:00

TIF Viking

Koll IL

03.12.2022 - 18:00

NTNUI

Førde Volleyballklubb

beste poengplukker(poeng / settene)

#9

Sigurd van DijkFestøy 4,6(23/5)

#10

StianEndresplass 4,2(21/5)

#10

Kristian MorkenBjelland 3,75(15/4)

beste server(serve ess / settene)

#1

Lars FredrikTvinde 0,75(3/4)

#21

CorneliusHilde Eikeland 0,67(2/3)

#5

EliasStrandbu 0,6(3/5)

#10

StianEndresplass 0,6(3/5)

beste blokker(killblokk / settene)

#12

EmersonStoresund 1(2/2)

#13

KacperWasilewski 1(3/3)

mottak - positivitet %(mottak perfekt + mottak sterk) / alle mottak

#3

MikalKalstad 100 %(4/4)

#10

JoSunde 86 %(19/22)

#5

OskarEspeland 86 %(25/29)

#2

HåvardSolheim 83 %(15/18)

#23

DanielKlopstad 79 %(15/19)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#6

JakubIntrys 63 %(10/16)

#4

CatoSeljevold 63 %(10/16)

#18

KristianKjøllesdal 57 %(8/14)

#18

EirikKavli 57 %(12/21)

#13

SebastianVasile Nicoara 57 %(8/14)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Hilde E.C.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 2  
Bauerochse S.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Isaksen E.
(BK Tromsø)

KANT 2  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 1  
Seljevold C.
(NTNUI)
OPPLEGGER 1  
Bjørvik U.K.
(Førde VBK)
LIBERO 1  
Kalstad M.
(Førde Volleyballklubb)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Hilde E.C.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 2  
Bauerochse S.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Isaksen E.
(BK Tromsø)

KANT 2  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 1  
Seljevold C.
(NTNUI)
OPPLEGGER 1  
Bjørvik U.K.
(Førde VBK)
LIBERO 1  
Kalstad M.
(Førde Volleyballklubb)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Hilde E.C.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 2  
Bauerochse S.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Isaksen E.
(BK Tromsø)

KANT 2  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 1  
Seljevold C.
(NTNUI)
OPPLEGGER 1  
Bjørvik U.K.
(Førde VBK)
LIBERO 1  
Kalstad M.
(Førde Volleyballklubb)