Mizunoliga menn 22/23


  • 28.01.2023 - 13:00

    ToppVolley Norge

    Randaberg IL

    2 - 3

    23/25  23/25  25/21  28/26  12/15

  • 28.01.2023 - 13:30

    OSI

    NTNUI Volleyball

    1 - 3

    27/25  22/25  21/25  16/25

  • 29.01.2023 - 14:30

    Koll IL

    NTNUI Volleyball

    2 - 3

    16/25  25/16  28/26  22/25  11/15

  • 29.01.2023 - 16:00

    ToppVolley Norge

    Torvastad

    1 - 3

    16/25  26/24  23/25  18/25

  • 04.02.2023 - 15:00

    OSI

    TIF Viking

  • 04.02.2023 - 17:00

    Torvastad

    Randaberg IL

    
28.01.2023 - 13:00

ToppVolley Norge

Randaberg IL

2 - 3

23/25  23/25  25/21  28/26  12/15

28.01.2023 - 13:30

OSI

NTNUI Volleyball

1 - 3

27/25  22/25  21/25  16/25

29.01.2023 - 14:30

Koll IL

NTNUI Volleyball

2 - 3

16/25  25/16  28/26  22/25  11/15

29.01.2023 - 16:00

ToppVolley Norge

Torvastad

1 - 3

16/25  26/24  23/25  18/25

04.02.2023 - 15:00

OSI

TIF Viking

04.02.2023 - 17:00

Torvastad

Randaberg IL

beste poengplukker(poeng / settene)

#5

OskarEspeland 5,69(165/29)

#7

MartinOlimstad 5,32(202/38)

#9

Sigurd van DijkFestøy 5,3(244/46)

#19

AdrianMol 4,54(59/13)

#3

RunarKvåle 4,5(90/20)

beste server(serve ess / settene)

#11

Even StrayAas 0,48(12/25)

#19

AdrianMol 0,46(6/13)

#5

OskarEspeland 0,45(13/29)

#18

EirikKavli 0,42(15/36)

beste blokker(killblokk / settene)

#17

Lars SakshaugHoling 0,83(5/6)

#9

Jobjørn MyrenRøkenes 0,83(34/41)

#13

SverreGrønnevik Flåskjer 0,74(20/27)

#6

JakubIntrys 0,67(10/15)

#4

CatoSeljevold 0,63(24/38)

mottak - positivitet %(mottak perfekt + mottak sterk) / alle mottak

#5

AndreasSletvold 100 %(4/4)

#13

KacperWasilewski 76 %(106/140)

#6

EivindBrekke 76 %(93/123)

#3

RunarKvåle 75 %(95/126)

#7

BenjaminUtvik 73 %(48/66)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#6

OskarRaftevold 67 %(2/3)

#16

SteffenBauerochse 63 %(41/65)

#14

RuneBerg 56 %(78/139)

#9

Jobjørn MyrenRøkenes 56 %(77/138)

#4

ConradÅserud Spidsø 50 %(10/20)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Festøy S.v.D.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 2  
Berg R.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 1  
Bauerochse S.
(Randaberg IL)
OPPLEGGER 1  
Jørgensen C.V.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Aarrestad H.
(Randaberg IL)

Tabellplassering

Serierunder

Tabellplassering

Serierunder

Serierunder Serierunder Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Førde Volleyballklubb

27

11

9

2

29

12

965

885

4

4

1

1

0

1

2,42

1,090

-

TIF Viking

26

10

9

1

29

11

950

831

3

4

2

1

0

0

2,64

1,143

-

Koll IL

22

10

7

3

25

12

842

763

5

1

1

2

0

1

2,08

1,104

-

NTNUI Volleyball

16

12

6

6

22

25

1022

1033

2

1

3

1

2

3

0,88

0,989

-

Randaberg IL

15

11

5

6

19

21

910

912

3

1

1

1

2

3

0,90

0,998

-

BK Tromsø

12

11

4

7

17

24

884

931

2

1

1

1

3

3

0,71

0,950

-

Torvastad

9

8

3

5

12

17

649

676

1

2

0

0

3

2

0,71

0,960

-

ToppVolley Norge

2

7

0

7

6

21

533

640

0

0

0

2

2

3

0,29

0,833

-

OSI

0

6

0

6

2

18

420

504

0

0

0

0

2

4

0,11

0,833

-




Serierunder Serierunder Standing Results Breakdown

Resultat

Serierunder

Bortelag

BKT

FVBK

KIL

NTN

OSI

RIL

TIF

TVN

Torvast

Hjemmelag

BK Tromsø (BKT)

1 - 3

3 - 0

0 - 3

1 - 3

3 - 0

Førde Volleyballklubb (FVBK)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Koll IL (KIL)

3 - 0

2 - 3

3 - 0

3 - 2

NTNUI Volleyball (NTN)

3 - 2

3 - 2

1 - 3

3 - 0

2 - 3

0 - 3

OSI (OSI)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

Randaberg IL (RIL)

2 - 3

0 - 3

3 - 0

1 - 3

3 - 1

TIF Viking (TIF)

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

ToppVolley Norge (TVN)

2 - 3

1 - 3

0 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

Torvastad (Torvast)

3 - 1

1 - 3

0 - 3

1 - 3

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Festøy S.v.D.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 2  
Berg R.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 1  
Bauerochse S.
(Randaberg IL)
OPPLEGGER 1  
Jørgensen C.V.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Aarrestad H.
(Randaberg IL)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Festøy S.v.D.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 2  
Berg R.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 1  
Bauerochse S.
(Randaberg IL)
OPPLEGGER 1  
Jørgensen C.V.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Aarrestad H.
(Randaberg IL)