Mizunoliga menn 18/19


  • 10.02.2019 - 14:00

    Førde Volleyballklubb

    Askim VBK

    3 - 0

    25/21  27/25  25/15

  • 16.02.2019 - 11:30

    ToppVolley Norge

    BK Tromsø

    0 - 3

    10/25  23/25  20/25

  • 16.02.2019 - 16:00

    Førde Volleyballklubb

    TIF Viking

    1 - 3

    23/25  23/25  25/23  25/27

  • 16:00 
    Kampslutt

    Randaberg IL

    BK Tromsø

    3 - 2

    21/25  25/17  23/25  25/13  15/9

  • 16:00 
    Kampslutt

    Stod IL

    ToppVolley Norge

    3 - 0

    25/15  25/22  25/23

  • 23.02.2019 - 16:00

    BK Tromsø

    Koll IL

  • 23.02.2019 - 16:00

    Stod IL

    TIF Viking

  • 23.02.2019 - 17:00

    ToppVolley Norge

    Førde Volleyballklubb

  • 24.02.2019 - 14:00

    Askim VBK

    Koll IL

  • 24.02.2019 - 16:00

    Randaberg IL

    Førde Volleyballklubb

    
10.02.2019 - 14:00

Førde Volleyballklubb

Askim VBK

3 - 0

25/21  27/25  25/15

16.02.2019 - 11:30

ToppVolley Norge

BK Tromsø

0 - 3

10/25  23/25  20/25

16.02.2019 - 16:00

Førde Volleyballklubb

TIF Viking

1 - 3

23/25  23/25  25/23  25/27

16:00 
Kampslutt

Randaberg IL

BK Tromsø

3 - 2

21/25  25/17  23/25  25/13  15/9

16:00 
Kampslutt

Stod IL

ToppVolley Norge

3 - 0

25/15  25/22  25/23

23.02.2019 - 16:00

BK Tromsø

Koll IL

23.02.2019 - 16:00

Stod IL

TIF Viking

23.02.2019 - 17:00

ToppVolley Norge

Førde Volleyballklubb

24.02.2019 - 14:00

Askim VBK

Koll IL

24.02.2019 - 16:00

Randaberg IL

Førde Volleyballklubb

beste poengplukker(poeng / settene)

#13

Sigurd van DijkFestøy 5,88(147/25)

#10

Kristian MjeldeBjelland 5,43(239/44)

#5

MathiasLoftesnes 4,24(144/34)

#18

VetleHylland 4,23(93/22)

#1

Kristoffer AlstadØstvik 3,89(74/19)

beste server(serve ess / settene)

#4

MathiasBerntsen 1(6/6)

#6

MagnusHelgerud 0,57(8/14)

#10

Kristian MjeldeBjelland 0,52(23/44)

#11

SigurdFosli 0,5(1/2)

#10

KjetilRiisland 0,47(14/30)

beste blokker(killblokk / settene)

#14

Sjur SekseKvam 1(3/3)

#4

AndrejKhanevski 0,75(9/12)

#6

Anders NedlandRøneid 0,67(20/30)

#16

Lars MagnusKaasa 0,66(21/32)

#2

KristjanValdimarsson 0,65(26/40)

beste poengplukker(poeng)

beste server(serve ess)

beste blokker(killblokk)

#10

TonyZylstra 20

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#17

ØysteinLøken Bergum 77 %(109/142)

#9

RubenMæland 70 %(97/138)

#11

GøranRønneberg 68 %(102/150)

#1

YngveSundfjord 67 %(70/104)

#5

MathiasLoftesnes 67 %(124/185)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#6

OskarRaftevold 57 %(64/113)

#14

RuneBerg 54 %(44/81)

#13

Sigurd van DijkFestøy 51 %(124/241)

#10

Kristian MjeldeBjelland 49 %(194/392)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Festøy S.v.D.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Janjic L.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)

KANT 2  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Røneid A.N.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Roalkvam B.
(Randaberg)
LIBERO 1  
Løken B.Ø.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Sæther O.
    (Førde Volleyballklubb)
  • OPPLEGGER 2  
    Sund S.S.
    (Stod)
  • MIDTSP. 3  
    Valdimarsson K.
    (BK Tromsø)
  • MIDTSP. 4  
    Schierning Ø.
    (Koll IL)
  • DIAGONAL 2  
    Helland-Hansen A.
    (Randaberg IL)
  • KANT 3  
    Helland-Hansen I.
    (Randaberg IL)
  • KANT 4  
    Østrem H.
    (BK Tromsø)

Tabellplassering

Kampoppsett

  

Poeng

Koll IL

31

TIF Viking

30

BK Tromsø

25

Førde Volleyballklubb

23

Randaberg IL

23

Askim VBK

9

Stod IL

9

ToppVolley Norge

3

Quarterfinals 1

  

Poeng

Koll IL

0

Randaberg IL

0

Quarterfinals 2

  

Poeng

Førde Volleyballklubb

0

Stod IL

0

ToppVolley Norge

0

Tabellplassering

Kampoppsett

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Koll IL

31

12

11

1

34

9

1036

872

7

2

2

0

1

0

3,78

1,188

-

TIF Viking

30

13

10

3

33

13

1102

949

7

2

1

1

1

1

2,54

1,161

-

BK Tromsø

25

13

8

5

28

20

1122

1095

3

5

0

1

2

2

1,40

1,025

-

Førde Volleyballklubb

23

12

8

4

26

15

978

879

6

1

1

0

2

2

1,73

1,113

-

Randaberg IL

23

13

8

5

28

22

1122

1047

3

3

2

1

2

2

1,27

1,072

-

Askim VBK

9

13

3

10

15

34

1025

1163

0

2

1

1

4

5

0,44

0,881

-

Stod IL

9

13

2

11

14

34

998

1114

1

1

0

3

2

6

0,41

0,896

-

ToppVolley Norge

3

13

1

12

6

37

795

1059

0

1

0

0

3

9

0,16

0,751

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

Askim V

BKT

FVBK

KIL

RIL

SIL

TIF

TVN

Hjemmelag

Askim VBK (Askim V)

1 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 1

0 - 3

1 - 3

BK Tromsø (BKT)

3 - 1

3 - 1

3 - 1

3 - 0

0 - 3

3 - 1

Førde Volleyballklubb (FVBK)

3 - 0

3 - 0

0 - 3

3 - 0

3 - 0

1 - 3

3 - 0

Koll IL (KIL)

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 1

3 - 0

3 - 0

3 - 0

Randaberg IL (RIL)

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 2

0 - 3

3 - 0

Stod IL (SIL)

2 - 3

0 - 3

2 - 3

0 - 3

1 - 3

3 - 0

TIF Viking (TIF)

3 - 0

3 - 1

1 - 3

2 - 3

3 - 2

3 - 0

3 - 0

ToppVolley Norge (TVN)

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

Quarterfinals 1

Quarterfinals 1 Quarterfinals 1 Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Koll IL

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Randaberg IL

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Quarterfinals 1 Quarterfinals 1 Standing Results Breakdown

Resultat

Quarterfinals 1

Bortelag

KIL

RIL

Hjemmelag

Koll IL (KIL)

Randaberg IL (RIL)

Quarterfinals 2

Quarterfinals 2 Quarterfinals 2 Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Førde Volleyballklubb

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

Stod IL

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-

ToppVolley Norge

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Quarterfinals 2 Quarterfinals 2 Standing Results Breakdown

Resultat

Quarterfinals 2

Bortelag

FVBK

SIL

TVN

Hjemmelag

Førde Volleyballklubb (FVBK)

Stod IL (SIL)

ToppVolley Norge (TVN)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Festøy S.v.D.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Janjic L.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)

KANT 2  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Røneid A.N.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Roalkvam B.
(Randaberg)
LIBERO 1  
Løken B.Ø.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Sæther O.
    (Førde Volleyballklubb)
  • OPPLEGGER 2  
    Sund S.S.
    (Stod)
  • MIDTSP. 3  
    Valdimarsson K.
    (BK Tromsø)
  • MIDTSP. 4  
    Schierning Ø.
    (Koll IL)
  • DIAGONAL 2  
    Helland-Hansen A.
    (Randaberg IL)
  • KANT 3  
    Helland-Hansen I.
    (Randaberg IL)
  • KANT 4  
    Østrem H.
    (BK Tromsø)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Festøy S.v.D.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Janjic L.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)

KANT 2  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Røneid A.N.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Roalkvam B.
(Randaberg)
LIBERO 1  
Løken B.Ø.
(Førde Volleyballklubb)
LIBERO 2  
Sæther O.
(Førde Volleyballklubb)
OPPLEGGER 2  
Sund S.S.
(Stod)
MIDTSP. 3  
Valdimarsson K.
(BK Tromsø)
KANT 3  
Helland-Hansen I.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 4  
Schierning Ø.
(Koll IL)
KANT 4  
Østrem H.
(BK Tromsø)
DIAGONAL 2  
Helland-Hansen A.
(Randaberg IL)