Mizunoliga menn 18/19


  • 13.10.2018 - 13:00

    Randaberg IL

    Askim VBK

    3 - 0

    25/20  25/17  25/22

  • 13.10.2018 - 20:15

    TIF Viking

    Koll IL

    2 - 3

    23/25  25/16  25/21  21/25  13/15

  • 14.10.2018 - 12:30

    Stod IL

    BK Tromsø

    0 - 3

    17/25  22/25  20/25

  • 14.10.2018 - 14:00

    ToppVolley Norge

    Askim VBK

    1 - 3

    24/26  17/25  27/25  18/25

  • 14.10.2018 - 16:00

    Førde Volleyballklubb

    Koll IL

    0 - 3

    23/25  21/25  19/25

  • 20.10.2018 - 14:00

    ToppVolley Norge

    Randaberg IL

  • 20.10.2018 - 16:00

    Askim VBK

    TIF Viking

  • 20.10.2018 - 16:00

    BK Tromsø

    Førde Volleyballklubb

  • 21.10.2018 - 16:00

    Koll IL

    TIF Viking

    
13.10.2018 - 13:00

Randaberg IL

Askim VBK

3 - 0

25/20  25/17  25/22

13.10.2018 - 20:15

TIF Viking

Koll IL

2 - 3

23/25  25/16  25/21  21/25  13/15

14.10.2018 - 12:30

Stod IL

BK Tromsø

0 - 3

17/25  22/25  20/25

14.10.2018 - 14:00

ToppVolley Norge

Askim VBK

1 - 3

24/26  17/25  27/25  18/25

14.10.2018 - 16:00

Førde Volleyballklubb

Koll IL

0 - 3

23/25  21/25  19/25

20.10.2018 - 14:00

ToppVolley Norge

Randaberg IL

20.10.2018 - 16:00

Askim VBK

TIF Viking

20.10.2018 - 16:00

BK Tromsø

Førde Volleyballklubb

21.10.2018 - 16:00

Koll IL

TIF Viking

beste poengplukker(poeng / settene)

#13

Sigurd van DijkFestøy 6,67(80/12)

#3

IsakHelland-Hansen 4,67(28/6)

#6

OskarRaftevold 4,5(36/8)

#2

AskHelland-Hansen 4,33(26/6)

beste server(serve ess / settene)

#9

EivindSeljås 1(7/7)

#5

MatsLauve 0,75(3/4)

#11

Martin MjeldeBjelland 0,67(2/3)

beste blokker(killblokk / settene)

#9

LjubisaJanjic 1(2/2)

#14

Sjur SekseKvam 1(3/3)

#10

TonyZylstra 1(5/5)

#2

KristjanValdimarsson 0,83(5/6)

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#17

ØysteinLøken Bergum 92 %(33/36)

#7

MartinOlimstad 85 %(41/48)

#2

HåvardAarrestad 81 %(21/26)

#3

IsakHelland-Hansen 79 %(19/24)

#5

MathiasLoftesnes 78 %(29/37)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#9

RubenMæland 56 %(14/25)

#6

OskarRaftevold 56 %(34/61)

#17

Christian JørgensenRuud 55 %(21/38)

#11

HallvardSeljås 54 %(14/26)

#6

EliasLødemel 52 %(16/31)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Seljås E.
(Askim VBK)
MIDTSP. 2  
Zylstra T.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)

KANT 2  
Bjelland M.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 1  
Røneid A.N.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Oltedal B.
(Randaberg)
LIBERO 1  
Løken B.Ø.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Sundfjord Y.
    (TIF Viking)
  • OPPLEGGER 2  
    Hettervik E.
    (Randaberg)
  • MIDTSP. 3  
    Mæland R.
    (BK Tromsø)
  • MIDTSP. 4  
    Haukås J.E.
    (TIF Viking)
  • DIAGONAL 2  
    Festøy S.v.D.
    (Koll IL)
  • KANT 3  
    Tvinde L.F.
    (Koll IL)
  • KANT 4  
    Ruud C.J.
    (Askim VBK)

Tabellplassering

Kampoppsett

  

Poeng

Koll IL

8

TIF Viking

7

BK Tromsø

3

Randaberg IL

3

Askim VBK

3

Førde Volleyballklubb

2

Stod IL

1

ToppVolley Norge

0

Quarterfinals 1

  

Poeng

Koll IL

0

Randaberg IL

0

Quarterfinals 2

  

Poeng

Førde Volleyballklubb

0

Stod IL

0

ToppVolley Norge

0

Tabellplassering

Kampoppsett

  

Poeng

Koll IL

8

TIF Viking

7

BK Tromsø

3

Randaberg IL

3

Askim VBK

3

Førde Volleyballklubb

2

Stod IL

1

ToppVolley Norge

0

Quarterfinals 1

  

Poeng

Koll IL

0

Randaberg IL

0

Quarterfinals 2

  

Poeng

Førde Volleyballklubb

0

Stod IL

0

ToppVolley Norge

0

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Seljås E.
(Askim VBK)
MIDTSP. 2  
Zylstra T.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)

KANT 2  
Bjelland M.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 1  
Røneid A.N.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Oltedal B.
(Randaberg)
LIBERO 1  
Løken B.Ø.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Sundfjord Y.
    (TIF Viking)
  • OPPLEGGER 2  
    Hettervik E.
    (Randaberg)
  • MIDTSP. 3  
    Mæland R.
    (BK Tromsø)
  • MIDTSP. 4  
    Haukås J.E.
    (TIF Viking)
  • DIAGONAL 2  
    Festøy S.v.D.
    (Koll IL)
  • KANT 3  
    Tvinde L.F.
    (Koll IL)
  • KANT 4  
    Ruud C.J.
    (Askim VBK)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Seljås E.
(Askim VBK)
MIDTSP. 2  
Zylstra T.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Bjelland K.M.
(TIF Viking)

KANT 2  
Bjelland M.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 1  
Røneid A.N.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Oltedal B.
(Randaberg)
LIBERO 1  
Løken B.Ø.
(Førde Volleyballklubb)
LIBERO 2  
Sundfjord Y.
(TIF Viking)
OPPLEGGER 2  
Hettervik E.
(Randaberg)
MIDTSP. 3  
Mæland R.
(BK Tromsø)
KANT 3  
Tvinde L.F.
(Koll IL)
MIDTSP. 4  
Haukås J.E.
(TIF Viking)
KANT 4  
Ruud C.J.
(Askim VBK)
DIAGONAL 2  
Festøy S.v.D.
(Koll IL)