Mizunoliga kvinner 18/19


Førde Volleyballklubb


ToppVolley Norge

 
 

Oslo Volley

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Førde Volleyballklubb

38

14

13

1

39

7

1109

852

10

2

1

0

0

1

5,57

1,302

-

ToppVolley Norge

36

14

12

2

39

9

1120

890

10

1

1

1

1

0

4,33

1,258

-

Oslo Volley

29

14

10

4

31

18

1104

1023

5

4

1

0

1

3

1,72

1,079

-

Randaberg IL

19

14

6

8

22

27

1067

1081

3

3

0

1

2

5

0,81

0,987

-

Koll IL

18

14

6

8

22

29

1044

1135

2

3

1

1

2

5

0,76

0,920

-

NTNUI Volleyball

15

14

5

9

21

31

1104

1176

2

2

1

1

4

4

0,68

0,939

-

TIF Viking

12

14

4

10

17

34

1032

1137

1

2

1

1

3

6

0,50

0,908

-

Lierne IL

1

14

0

14

6

42

897

1183

0

0

0

1

4

9

0,14

0,758

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

FVB

KIL

Lierne

NTN

OSV

RIL

TIF

TVN

Hjemmelag

Førde Volleyballklubb (FVB)

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 0

0 - 3

Koll IL (KIL)

0 - 3

3 - 1

3 - 1

1 - 3

1 - 3

2 - 3

0 - 3

Lierne IL (Lierne )

1 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

0 - 3

1 - 3

0 - 3

NTNUI Volleyball (NTN)

0 - 3

0 - 3

3 - 1

1 - 3

3 - 1

3 - 0

2 - 3

Oslo Volley (OSV)

0 - 3

3 - 0

3 - 2

3 - 1

3 - 0

3 - 0

0 - 3

Randaberg IL (RIL)

1 - 3

2 - 3

3 - 0

3 - 1

0 - 3

3 - 0

0 - 3

TIF Viking (TIF)

0 - 3

1 - 3

3 - 0

2 - 3

1 - 3

1 - 3

0 - 3

ToppVolley Norge (TVN)

2 - 3

3 - 0

3 - 0

3 - 0

3 - 1

3 - 0

1 - 3

beste poengplukker(poeng / settene)

#11

RugileLavickyte 4,34(126/29)

#6

JulieMichalsen 4,12(276/67)

#6

Johanna Vikan 4(8/2)

#3

RagnhildTorgersen 3,88(194/50)

#5

Hilde ElvebakkHjelmeland 3,72(108/29)

beste server(serve ess / settene)

#11

RugileLavickyte 0,83(24/29)

#2

Lise BeritRugland 0,59(37/63)

#1

GodaJankauskaite 0,58(14/24)

#7

Susann JægtnesBech 0,55(23/42)

#16

RenateBjerland 0,54(19/35)

beste blokker(killblokk / settene)

#5

OdaLøvø Steinsvåg 0,67(24/36)

#9

Ane ThereseAastebøl 0,57(29/51)

#10

MonaLangeng Hammerås 0,56(35/63)

#3

SolveigKvarstein 0,44(4/9)

#15

Mille SolvikKjosås 0,43(22/51)

beste poengplukker(poeng)

#6

KarolineNore 162

beste server(serve ess)

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#1

MariaVølstad 69 %(171/248)

#9

KariVølstad Bogen 67 %(98/146)

#5

LinnTotsås 62 %(113/182)

#4

Eline ByeHusby 61 %(100/164)

#7

TabithaSchrøder-Knudsen 60 %(50/84)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#16

RenateBjerland 54 %(71/131)

#5

Hilde ElvebakkHjelmeland 52 %(90/174)

#12

TheaJürgensen 49 %(65/133)

#2

Emilie Sandve Aase 46 %(47/103)

#1

WildeJacobsen 44 %(39/88)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Nore K.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 2  
Løvø S.O.
(ToppVolley Norge)
KANT 1  
Hestnes T.
(NTNUI Volleyball)

KANT 2  
Bjerland R.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Tuft S.G..
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Jacobsen W.
(Sandnes VBK)
LIBERO 1  
Totsås L.
(Lierne IL)
  • LIBERO 2  
    Vølstad M.
    (NTNUI Volleyball)
  • OPPLEGGER 2  
    Walle L.L..
    (TIF Viking)
  • MIDTSP. 3  
    Jankauskaite G.
    (Oslo Volley)
  • MIDTSP. 4  
    Viken E.V.
    (Førde Volleyballklubb)
  • DIAGONAL 2  
    Lavickyte R.
    (ToppVolley Norge)
  • KANT 3  
    Hjelmeland H.E.
    (Førde Volleyballklubb)
  • KANT 4  
    Zacharias S.
    (Førde Volleyballklubb)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Nore K.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 2  
Løvø S.O.
(ToppVolley Norge)
KANT 1  
Hestnes T.
(NTNUI Volleyball)

KANT 2  
Bjerland R.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Tuft S.G..
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Jacobsen W.
(Sandnes VBK)
LIBERO 1  
Totsås L.
(Lierne IL)
  • LIBERO 2  
    Vølstad M.
    (NTNUI Volleyball)
  • OPPLEGGER 2  
    Walle L.L..
    (TIF Viking)
  • MIDTSP. 3  
    Jankauskaite G.
    (Oslo Volley)
  • MIDTSP. 4  
    Viken E.V.
    (Førde Volleyballklubb)
  • DIAGONAL 2  
    Lavickyte R.
    (ToppVolley Norge)
  • KANT 3  
    Hjelmeland H.E.
    (Førde Volleyballklubb)
  • KANT 4  
    Zacharias S.
    (Førde Volleyballklubb)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Nore K.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 2  
Løvø S.O.
(ToppVolley Norge)
KANT 1  
Hestnes T.
(NTNUI Volleyball)

KANT 2  
Bjerland R.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Tuft S.G..
(TIF Viking)
OPPLEGGER 1  
Jacobsen W.
(Sandnes VBK)
LIBERO 1  
Totsås L.
(Lierne IL)
LIBERO 2  
Vølstad M.
(NTNUI Volleyball)
OPPLEGGER 2  
Walle L.L..
(TIF Viking)
MIDTSP. 3  
Jankauskaite G.
(Oslo Volley)
KANT 3  
Hjelmeland H.E.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 4  
Viken E.V.
(Førde Volleyballklubb)
KANT 4  
Zacharias S.
(Førde Volleyballklubb)
DIAGONAL 2  
Lavickyte R.
(ToppVolley Norge)