NM menn 18/19


  • 17.11.2018 - 15:30

    Spirit Lørenskog

    NTNUI Volleyball

    2 - 3

    26/24  23/25  22/25  25/17  12/15

  • 17.11.2018 - 19:30

    Koll IL

    TIF Viking

    2 - 3

    20/25  27/25  15/25  25/18  17/19

  • 18.11.2018 - 13:30

    Førde Volleyballklubb

    BK Tromsø

    3 - 1

    20/25  25/12  25/17  25/14

  • 18.11.2018 - 16:00

    Farsund IL

    Randaberg IL

    0 - 3

    19/25  22/25  15/25

    
17.11.2018 - 15:30

Spirit Lørenskog

NTNUI Volleyball

2 - 3

26/24  23/25  22/25  25/17  12/15

17.11.2018 - 19:30

Koll IL

TIF Viking

2 - 3

20/25  27/25  15/25  25/18  17/19

18.11.2018 - 13:30

Førde Volleyballklubb

BK Tromsø

3 - 1

20/25  25/12  25/17  25/14

18.11.2018 - 16:00

Farsund IL

Randaberg IL

0 - 3

19/25  22/25  15/25

beste poengplukker(poeng / settene)

#10

TonyZylstra 7,33(22/3)

#3

IsakHelland-Hansen 6,33(19/3)

#13

Sigurd van DijkFestøy 5,86(41/7)

#18

VetleHylland 5,38(43/8)

#15

ArjanFestøy 4,56(41/9)

beste server(serve ess / settene)

#7

MartinOlimstad 0,8(4/5)

#4

MathiasBerntsen 0,75(3/4)

#10

TonyZylstra 0,67(2/3)

#4

CatoSeljevold 0,67(4/6)

beste blokker(killblokk / settene)

#14

RuneBerg 1(2/2)

#11

OddvinPedersen 1(3/3)

#6

Anders NedlandRøneid 0,88(7/8)

#16

Lars MagnusKaasa 0,86(6/7)

beste poengplukker(poeng)

#15

ArjanFestøy 41

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#18

VegardPaulsen 85 %(11/13)

#17

ØysteinLøken Bergum 80 %(28/35)

#5

MathiasLoftesnes 70 %(14/20)

#10

Kristian MjeldeBjelland 69 %(25/36)

#3

IsakHelland-Hansen 69 %(11/16)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#9

LjubisaJanjic 67 %(4/6)

#7

JonArnesen 65 %(13/20)

#4

AndersBroen 63 %(5/8)

#3

IsakHelland-Hansen 62 %(18/29)

#10

TonyZylstra 59 %(19/32)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Zylstra T.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 2  
Kastet K.K.
(NTNUI Volleyball)
KANT 1  
Mossmann T.H.
(Farsund IL)

KANT 2  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Pedersen O.
(Farsund IL)
OPPLEGGER 1  
Oltedal B.
(Randaberg)
LIBERO 1  
Paulsen V.
(BK Tromsø)
  • LIBERO 2  
    Løken B.Ø.
    (Førde Volleyballklubb)
  • OPPLEGGER 2  
    Hettervik E.
    (Randaberg)
  • MIDTSP. 3  
    Nordstrand O.B.
    (Randaberg IL)
  • MIDTSP. 4  
    Haukås J.E.
    (TIF Viking)
  • DIAGONAL 2  
    Jøraholmen T.
    (Spirit Lørenskog)
  • KANT 3  
    Arnesen J.
    (NTNUI Volleyball)
  • KANT 4  
    Endresplass S.
    (NTNUI Volleyball)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Zylstra T.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 2  
Kastet K.K.
(NTNUI Volleyball)
KANT 1  
Mossmann T.H.
(Farsund IL)

KANT 2  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Pedersen O.
(Farsund IL)
OPPLEGGER 1  
Oltedal B.
(Randaberg)
LIBERO 1  
Paulsen V.
(BK Tromsø)
  • LIBERO 2  
    Løken B.Ø.
    (Førde Volleyballklubb)
  • OPPLEGGER 2  
    Hettervik E.
    (Randaberg)
  • MIDTSP. 3  
    Nordstrand O.B.
    (Randaberg IL)
  • MIDTSP. 4  
    Haukås J.E.
    (TIF Viking)
  • DIAGONAL 2  
    Jøraholmen T.
    (Spirit Lørenskog)
  • KANT 3  
    Arnesen J.
    (NTNUI Volleyball)
  • KANT 4  
    Endresplass S.
    (NTNUI Volleyball)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Zylstra T.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 2  
Kastet K.K.
(NTNUI Volleyball)
KANT 1  
Mossmann T.H.
(Farsund IL)

KANT 2  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Pedersen O.
(Farsund IL)
OPPLEGGER 1  
Oltedal B.
(Randaberg)
LIBERO 1  
Paulsen V.
(BK Tromsø)
LIBERO 2  
Løken B.Ø.
(Førde Volleyballklubb)
OPPLEGGER 2  
Hettervik E.
(Randaberg)
MIDTSP. 3  
Nordstrand O.B.
(Randaberg IL)
KANT 3  
Arnesen J.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 4  
Haukås J.E.
(TIF Viking)
KANT 4  
Endresplass S.
(NTNUI Volleyball)
DIAGONAL 2  
Jøraholmen T.
(Spirit Lørenskog)