NM kvinner 18/19


  • 17.11.2018 - 13:00

    NTNUI Volleyball

    Oslo Volley

    1 - 3

    17/25  18/25  25/14  26/28

  • 17.11.2018 - 17:00

    Randaberg IL

    KFUM Volda

    3 - 0

    25/16  25/18  25/16

  • 18.11.2018 - 10:00

    KFUM Volda

    Randaberg IL

    0 - 3

    14/25  17/25  6/25

  • 18.11.2018 - 16:00

    Førde Volleyballklubb

    TIF Viking

    3 - 1

    25/16  25/13  12/25  25/15

    
17.11.2018 - 13:00

NTNUI Volleyball

Oslo Volley

1 - 3

17/25  18/25  25/14  26/28

17.11.2018 - 17:00

Randaberg IL

KFUM Volda

3 - 0

25/16  25/18  25/16

18.11.2018 - 10:00

KFUM Volda

Randaberg IL

0 - 3

14/25  17/25  6/25

18.11.2018 - 16:00

Førde Volleyballklubb

TIF Viking

3 - 1

25/16  25/13  12/25  25/15

beste poengplukker(poeng / settene)

#6

NikolineRinde 4,25(17/4)

#7

Susann JægtnesBech 4,2(21/5)

#4

Solveig MorkenBjelland 3,75(15/4)

#3

AlyssaWolf 3,67(11/3)

#12

Live LundeFossdal 3,67(22/6)

beste server(serve ess / settene)

#10

WiktoriaOlbryk 1,5(3/2)

#7

Susann JægtnesBech 1,4(7/5)

#3

AlyssaWolf 1,33(4/3)

beste blokker(killblokk / settene)

#17

EmilieAandahl 0,67(2/3)

#2

Rebekka Aase Bahr 0,67(2/3)

#12

KarolineFauske 0,5(1/2)

#16

RenateBjerland 0,5(2/4)

#10

MonaLangengHammerås 0,43(3/7)

beste blokker(killblokk)

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#7

Susann JægtnesBech 79 %(15/19)

#8

Elise SelstadThue 77 %(10/13)

#9

GuroMundal Kråkås 75 %(3/4)

#1

MariaVølstad 71 %(20/28)

#15

PetraNeciporuka 69 %(11/16)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#6

NikolineRinde 48 %(16/33)

#12

Live LundeFossdal 47 %(20/43)

#4

Solveig MorkenBjelland 46 %(12/26)

#20

LindaDahl 44 %(4/9)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Bjelland S.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 2  
Aandahl E.
(TIF Viking)
KANT 1  
Bjerland R.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Wolf A.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Aastebøl A.T.
(Oslo Volley)
OPPLEGGER 1  
Reinhardsen H.
(Oslo Volley)
LIBERO 1  
Thue E.S.
(TIF Viking)
  • LIBERO 2  
    Vølstad M.
    (NTNUI Volleyball)
  • OPPLEGGER 2  
    Bech S.J.
    (Oslo Volley)
  • MIDTSP. 3  
    Aase E.S..
    (TIF Viking)
  • MIDTSP. 4  
    Fjellanger M.
    (Førde Volleyballklubb)
  • DIAGONAL 2  
    Israelsen R.
    (BK Tromsø)
  • KANT 3  
    Fauske K.
    (Førde Volleyballklubb)
  • KANT 4  
    Bech S.J.
    (Oslo Volley)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Bjelland S.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 2  
Aandahl E.
(TIF Viking)
KANT 1  
Bjerland R.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Wolf A.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Aastebøl A.T.
(Oslo Volley)
OPPLEGGER 1  
Reinhardsen H.
(Oslo Volley)
LIBERO 1  
Thue E.S.
(TIF Viking)
  • LIBERO 2  
    Vølstad M.
    (NTNUI Volleyball)
  • OPPLEGGER 2  
    Bech S.J.
    (Oslo Volley)
  • MIDTSP. 3  
    Aase E.S..
    (TIF Viking)
  • MIDTSP. 4  
    Fjellanger M.
    (Førde Volleyballklubb)
  • DIAGONAL 2  
    Israelsen R.
    (BK Tromsø)
  • KANT 3  
    Fauske K.
    (Førde Volleyballklubb)
  • KANT 4  
    Bech S.J.
    (Oslo Volley)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Bjelland S.M.
(TIF Viking)
MIDTSP. 2  
Aandahl E.
(TIF Viking)
KANT 1  
Bjerland R.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Wolf A.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 1  
Aastebøl A.T.
(Oslo Volley)
OPPLEGGER 1  
Reinhardsen H.
(Oslo Volley)
LIBERO 1  
Thue E.S.
(TIF Viking)
LIBERO 2  
Vølstad M.
(NTNUI Volleyball)
OPPLEGGER 2  
Bech S.J.
(Oslo Volley)
MIDTSP. 3  
Aase E.S..
(TIF Viking)
KANT 3  
Fauske K.
(Førde Volleyballklubb)
MIDTSP. 4  
Fjellanger M.
(Førde Volleyballklubb)
KANT 4  
Bech S.J.
(Oslo Volley)
DIAGONAL 2  
Israelsen R.
(BK Tromsø)