1. Divisjon menn 20/21


beste poengplukker(poeng / settene)

#1

LauriPilv 4,8(48/10)

#10

EdvartAdolfsen 4,75(38/8)

#14

MartinFauske 4,6(115/25)

#14

MathiasHaughom 4,5(27/6)

beste server(serve ess / settene)

#4

Svein OveImsland 0,83(5/6)

#4

TimothyJøraholmen 0,8(4/5)

#10

EdvartAdolfsen 0,75(6/8)

#22

FrederikSynnevåg 0,67(2/3)

#5

LukaDurovic 0,67(14/21)

beste blokker(killblokk / settene)

#8

Sveinung BergOlsen 0,87(20/23)

#31

JanPotac 0,8(12/15)

#15

SindreSøderstrøm 0,75(3/4)

#14

MathiasHaughom 0,67(4/6)

#15

Lars SakshaugHoling 0,62(5/8)

beste blokker(killblokk)

#13

MadsVassdal 15

#31

JanPotac 12

mottak - positivitet %(mottak perfekt + mottak sterk) / alle mottak

#9

Bjørn ReidarNygaard 78 %(25/32)

#1

JonIsaksen 78 %(28/36)

#24

LasseTopstad 76 %(68/89)

#2

Christian JørgensenRuud 76 %(19/25)

#15

Anders KalleklevVoreland 76 %(28/37)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#8

VilhelmSkagestad 60 %(15/25)

#1

JesperHansen 60 %(40/67)

#4

SigurdStrøm Nørsterud 57 %(29/51)

#2

MartinUlland 56 %(9/16)

#2

SverreSandnes 56 %(14/25)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Adolfsen E.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 2  
Vassdal M.
(Førde VBK 2)
KANT 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)

KANT 2  
Lipai G.
(TIF Viking 2)
MIDTSP. 1  
Hopland S.
(TIF Viking 2)
OPPLEGGER 1  
Olsen S.A.
(TIF Viking)
LIBERO 1  
Isaksen J.
(Spirit Lørenskog)
  • LIBERO 2  
    Barna E.Ø.
    (Askim VBK)
  • OPPLEGGER 2  
    Gaugstad S.
    (TIF Viking 2)
  • MIDTSP. 3  
    Vigre T.
    (Sandnes VBK)
  • MIDTSP. 4  
    Strøm N.S.
    (OSI 2)
  • DIAGONAL 2  
    Karlsen K.
    (BK Tromsø 2)
  • KANT 3  
    Seljås E.L.
    (Askim VBK)
  • KANT 4  
    Holing L.S.
    (Spirit Lørenskog)

Tabellplassering

Kampoppsett

Tabellplassering

Kampoppsett

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

TIF Viking 2

20

8

7

1

22

7

696

564

4

2

1

0

1

0

3,14

1,234

-

Førde VBK 2

17

7

6

1

19

8

644

559

2

3

1

0

1

0

2,38

1,152

-

Askim VBK

16

6

5

1

17

8

571

512

0

5

0

1

0

0

2,12

1,115

-

BK Tromsø 2

5

4

1

3

5

9

283

329

1

0

0

0

2

1

0,56

0,860

-

Sotra VBK

1

3

0

3

3

9

251

287

0

0

0

1

1

1

0,33

0,875

-

Spirit Lørenskog

1

3

0

3

3

9

235

290

0

0

0

1

1

1

0,33

0,810

-

NTNUI 2

0

7

4

3

15

11

602

586

2

2

0

0

3

0

1,36

1,027

-15

OSI 2

0

6

1

5

5

17

436

530

0

0

1

0

2

3

0,29

0,823

-2

Sandnes VBK

0

3

0

3

1

9

201

245

0

0

0

0

1

2

0,11

0,820

-

BTSI

0

1

0

1

0

3

58

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,773

-1

ToppVolley Norge 2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0,00

0,000

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

Askim V

BK Trom

BTS

Førde V

NTNUI 2

OSI 2

Sotra V

Spirit

Sandnes

TIF Vik

ToppVol

Hjemmelag

Askim VBK (Askim V)

3 - 1

3 - 1

3 - 1

BK Tromsø 2 (BK Trom)

1 - 3

3 - 0

1 - 3

BTSI (BTS)

Førde VBK 2 (Førde V)

3 - 2

NTNUI 2 (NTNUI 2)

3 - 0

1 - 3


1 - 3

3 - 0

OSI 2 (OSI 2)

1 - 3

1 - 3

3 - 2

0 - 3

Sotra VBK (Sotra V)

1 - 3

Spirit Lørenskog (Spirit )

0 - 3

2 - 3

Sandnes VBK (Sandnes)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

TIF Viking 2 (TIF Vik)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

ToppVolley Norge 2 (ToppVol)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Adolfsen E.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 2  
Vassdal M.
(Førde VBK 2)
KANT 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)

KANT 2  
Lipai G.
(TIF Viking 2)
MIDTSP. 1  
Hopland S.
(TIF Viking 2)
OPPLEGGER 1  
Olsen S.A.
(TIF Viking)
LIBERO 1  
Isaksen J.
(Spirit Lørenskog)
  • LIBERO 2  
    Barna E.Ø.
    (Askim VBK)
  • OPPLEGGER 2  
    Gaugstad S.
    (TIF Viking 2)
  • MIDTSP. 3  
    Vigre T.
    (Sandnes VBK)
  • MIDTSP. 4  
    Strøm N.S.
    (OSI 2)
  • DIAGONAL 2  
    Karlsen K.
    (BK Tromsø 2)
  • KANT 3  
    Seljås E.L.
    (Askim VBK)
  • KANT 4  
    Holing L.S.
    (Spirit Lørenskog)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Adolfsen E.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 2  
Vassdal M.
(Førde VBK 2)
KANT 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)

KANT 2  
Lipai G.
(TIF Viking 2)
MIDTSP. 1  
Hopland S.
(TIF Viking 2)
OPPLEGGER 1  
Olsen S.A.
(TIF Viking)
LIBERO 1  
Isaksen J.
(Spirit Lørenskog)
LIBERO 2  
Barna E.Ø.
(Askim VBK)
OPPLEGGER 2  
Gaugstad S.
(TIF Viking 2)
MIDTSP. 3  
Vigre T.
(Sandnes VBK)
KANT 3  
Seljås E.L.
(Askim VBK)
MIDTSP. 4  
Strøm N.S.
(OSI 2)
KANT 4  
Holing L.S.
(Spirit Lørenskog)
DIAGONAL 2  
Karlsen K.
(BK Tromsø 2)