1. Divisjon menn 20/21


beste poengplukker(poeng / settene)

#14

MathiasHaughom 4,5(27/6)

#14

MartinFauske 4,48(130/29)

#29

MagnusEllingsen 4,45(49/11)

#10

EdvartAdolfsen 4,42(53/12)

beste server(serve ess / settene)

#10

EdvartAdolfsen 0,83(10/12)

#4

TimothyJøraholmen 0,8(4/5)

#4

Svein OveImsland 0,7(7/10)

#22

FrederikSynnevåg 0,67(2/3)

#5

LukaDurovic 0,67(14/21)

beste blokker(killblokk / settene)

#8

Sveinung BergOlsen 0,87(20/23)

#31

JanPotac 0,8(12/15)

#31

OleRingøen 0,77(10/13)

#15

SindreSøderstrøm 0,75(3/4)

#14

MathiasHaughom 0,67(4/6)

beste server(serve ess)

#5

LukaDurovic 14

#3

VegardBuset 12

beste blokker(killblokk)

#13

MadsVassdal 16

#6

LarsSkrove 13

#31

JanPotac 12

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#9

Bjørn ReidarNygaard 78 %(25/32)

#1

JonIsaksen 78 %(28/36)

#24

LasseTopstad 76 %(68/89)

#2

Christian JørgensenRuud 76 %(19/25)

#15

Anders KalleklevVoreland 76 %(28/37)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#8

VilhelmSkagestad 60 %(15/25)

#1

JesperHansen 60 %(40/67)

#4

SigurdStrøm Nørsterud 57 %(29/51)

#2

MartinUlland 56 %(9/16)

#2

SverreSandnes 56 %(14/25)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Adolfsen E.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 2  
Vassdal M.
(Førde VBK 2)
KANT 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)

KANT 2  
Ringøen O.
(ToppVolley Norge 2)
MIDTSP. 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)
OPPLEGGER 1  
Olsen S.A.
(TIF Viking)
LIBERO 1  
Isaksen J.
(Spirit Lørenskog)
  • LIBERO 2  
    Viken K.
    (BTSI)
  • OPPLEGGER 2  
    Gaugstad S.
    (TIF Viking 2)
  • MIDTSP. 3  
    Hopland S.
    (TIF Viking 2)
  • MIDTSP. 4  
    Potac J.
    (BK Tromsø 2)
  • DIAGONAL 2  
    Fauske M.
    (Førde VBK 2)
  • KANT 3  
    Lipai G.
    (TIF Viking 2)
  • KANT 4  
    Seljås E.L.
    (Askim VBK)

Tabellplassering

Kampoppsett

Tabellplassering

Kampoppsett

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

TIF Viking 2

20

8

7

1

22

7

696

564

4

2

1

0

1

0

3,14

1,234

-

Førde VBK 2

20

8

7

1

22

9

738

624

2

4

1

0

1

0

2,44

1,183

-

Askim VBK

16

6

5

1

17

8

571

512

0

5

0

1

0

0

2,12

1,115

-

NTNUI 2

16

9

5

4

20

15

801

769

2

3

0

1

3

0

1,33

1,042

-

BK Tromsø 2

5

5

2

3

8

11

389

436

1

0

1

0

2

1

0,73

0,892

-

Sandnes VBK

3

4

1

3

4

10

295

337

0

1

0

0

1

2

0,40

0,875

-

ToppVolley Norge 2

2

3

1

2

5

8

260

297

0

0

1

0

2

0

0,62

0,875

-

OSI 2

2

6

1

5

5

17

436

530

0

0

1

0

2

3

0,29

0,823

-

BTSI

1

3

0

3

3

9

245

271

0

0

0

1

1

1

0,33

0,904

-

Sotra VBK

1

3

0

3

3

9

251

287

0

0

0

1

1

1

0,33

0,875

-

Spirit Lørenskog

1

3

0

3

3

9

235

290

0

0

0

1

1

1

0,33

0,810

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

Askim V

BK Trom

BTS

Førde V

NTNUI 2

OSI 2

Sotra V

Spirit

Sandnes

TIF Vik

ToppVol

Hjemmelag

Askim VBK (Askim V)

3 - 1

3 - 1

3 - 1

BK Tromsø 2 (BK Trom)

1 - 3

3 - 0

1 - 3

BTSI (BTS)

Førde VBK 2 (Førde V)

3 - 2

NTNUI 2 (NTNUI 2)

3 - 0

1 - 3


1 - 3

3 - 0

OSI 2 (OSI 2)

1 - 3

1 - 3

3 - 2

0 - 3

Sotra VBK (Sotra V)

1 - 3

Spirit Lørenskog (Spirit )

0 - 3

2 - 3

Sandnes VBK (Sandnes)

0 - 3

1 - 3

0 - 3

TIF Viking 2 (TIF Vik)

3 - 0

3 - 1

3 - 0

ToppVolley Norge 2 (ToppVol)

1 - 3

3 - 2

1 - 3

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Adolfsen E.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 2  
Vassdal M.
(Førde VBK 2)
KANT 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)

KANT 2  
Ringøen O.
(ToppVolley Norge 2)
MIDTSP. 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)
OPPLEGGER 1  
Olsen S.A.
(TIF Viking)
LIBERO 1  
Isaksen J.
(Spirit Lørenskog)
  • LIBERO 2  
    Viken K.
    (BTSI)
  • OPPLEGGER 2  
    Gaugstad S.
    (TIF Viking 2)
  • MIDTSP. 3  
    Hopland S.
    (TIF Viking 2)
  • MIDTSP. 4  
    Potac J.
    (BK Tromsø 2)
  • DIAGONAL 2  
    Fauske M.
    (Førde VBK 2)
  • KANT 3  
    Lipai G.
    (TIF Viking 2)
  • KANT 4  
    Seljås E.L.
    (Askim VBK)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Adolfsen E.
(Førde VBK 2)
MIDTSP. 2  
Vassdal M.
(Førde VBK 2)
KANT 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)

KANT 2  
Ringøen O.
(ToppVolley Norge 2)
MIDTSP. 1  
Olsen S.B.
(NTNUI 2)
OPPLEGGER 1  
Olsen S.A.
(TIF Viking)
LIBERO 1  
Isaksen J.
(Spirit Lørenskog)
LIBERO 2  
Viken K.
(BTSI)
OPPLEGGER 2  
Gaugstad S.
(TIF Viking 2)
MIDTSP. 3  
Hopland S.
(TIF Viking 2)
KANT 3  
Lipai G.
(TIF Viking 2)
MIDTSP. 4  
Potac J.
(BK Tromsø 2)
KANT 4  
Seljås E.L.
(Askim VBK)
DIAGONAL 2  
Fauske M.
(Førde VBK 2)