NM Senior kvinner


  • 16.01.2021 - 15:00

    Randaberg IL

    Koll IL

    0 - 3

    20/25  14/25  22/25

  • 16.01.2021 - 17:00

    BK Tromsø

    TIF Viking

    3 - 2

    25/17  25/17  23/25  27/29  15/8

    
16.01.2021 - 15:00

Randaberg IL

Koll IL

0 - 3

20/25  14/25  22/25

16.01.2021 - 17:00

BK Tromsø

TIF Viking

3 - 2

25/17  25/17  23/25  27/29  15/8

beste poengplukker(poeng / settene)

#4

RagniSteen Knudsen 5,8(58/10)

#6

JulieMichalsen 5(45/9)

#16

Ralitsa EmilovaGeorgieva 4,75(19/4)

#15

Hilde ElvebakkHjelmeland 4,25(17/4)

#5

NinaPavlova 3,67(11/3)

beste server(serve ess / settene)

#7

AneAskeland 1,67(5/3)

#1

Rebekka Aase Bahr 1,67(10/6)

#6

JulieMichalsen 1,44(13/9)

#3

Synne GrøttumKolsvik 1,17(7/6)

beste blokker(killblokk / settene)

#11

EmilieByberg 1(1/1)

#10

LauraReeks 1(3/3)

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#12

KarolineFauske 77 %(27/35)

#6

MariaFarsund 75 %(6/8)

#7

KarolineBjerkreim 70 %(14/20)

#3

Cecilie SteffensenWoie 68 %(41/60)

#5

MartineGilje 67 %(29/43)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#16

Ralitsa EmilovaGeorgieva 70 %(14/20)

#4

RagniSteen Knudsen 49 %(51/105)

#3

Synne GrøttumKolsvik 43 %(9/21)

#15

Hilde ElvebakkHjelmeland 42 %(14/33)

#6

JulieMichalsen 40 %(27/68)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Michalsen J.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Reikvam G.
(Koll IL)
KANT 1  
Dahl M.
(Randaberg IL)

KANT 2  
Jacobsen W.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 1  
Øvereng H.J.
(KFUM Volda)
OPPLEGGER 1  
Askeland A.
(Koll)
LIBERO 1  
Farsund M.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Woie C.S.
    (BK Tromsø)
  • OPPLEGGER 2  
    Solheim M.E.
    (BK Tromsø)
  • MIDTSP. 3  
    Adolfsen J.
    (BK Tromsø)
  • MIDTSP. 4  
    Einarsdóttir E.S.
    (NTNUI Volleyball)
  • DIAGONAL 2  
    Sørensen I.S.
    (Koll IL)
  • KANT 3  
    Kolsvik S.G.
    (Koll IL)
  • KANT 4  
    Aarrestad T.
    (Randaberg IL)

Tabellplassering

KvartKv

FinKv

  
Poeng
No records to display.

Tabellplassering

KvartKv

Kvartfinaler Kvinner Kvartfinalene kvinner Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

BK Tromsø

3

1

1

0

3

0

75

45

1

0

0

0

0

0

-

1,667

-

Koll IL

3

1

1

0

3

0

75

52

1

0

0

0

0

0

-

1,442

-

Randaberg IL

3

1

1

0

3

1

98

87

0

1

0

0

0

0

3,00

1,126

-

TIF Viking

3

1

1

0

3

1

102

95

0

1

0

0

0

0

3,00

1,074

-

KFUM Volda

0

1

0

1

1

3

95

102

0

0

0

0

1

0

0,33

0,931

-

Førde Volleyballklubb

0

1

0

1

1

3

87

98

0

0

0

0

1

0

0,33

0,888

-

NTNUI Volleyball

0

1

0

1

0

3

52

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,693

-

Oslo Volley

0

1

0

1

0

3

45

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,600

-




Kvartfinaler Kvinner Kvartfinalene kvinner Standing Results Breakdown

Resultat

Kvartfinaler Kvinner

Bortelag

BK Trom

FVB

KFUM Vo

KIL

NTN

OSV

RIL

TIF

Hjemmelag

BK Tromsø (BK Trom)

3 - 0

Førde Volleyballklubb (FVB)

1 - 3

KFUM Volda (KFUM Vo)

1 - 3

Koll IL (KIL)

3 - 0

NTNUI Volleyball (NTN)

Oslo Volley (OSV)

Randaberg IL (RIL)

TIF Viking (TIF)

FinKv

Finale Kvinner Finale Kvinner Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Finale Kvinner Finale Kvinner Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Michalsen J.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Reikvam G.
(Koll IL)
KANT 1  
Dahl M.
(Randaberg IL)

KANT 2  
Jacobsen W.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 1  
Øvereng H.J.
(KFUM Volda)
OPPLEGGER 1  
Askeland A.
(Koll)
LIBERO 1  
Farsund M.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Woie C.S.
    (BK Tromsø)
  • OPPLEGGER 2  
    Solheim M.E.
    (BK Tromsø)
  • MIDTSP. 3  
    Adolfsen J.
    (BK Tromsø)
  • MIDTSP. 4  
    Einarsdóttir E.S.
    (NTNUI Volleyball)
  • DIAGONAL 2  
    Sørensen I.S.
    (Koll IL)
  • KANT 3  
    Kolsvik S.G.
    (Koll IL)
  • KANT 4  
    Aarrestad T.
    (Randaberg IL)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Michalsen J.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Reikvam G.
(Koll IL)
KANT 1  
Dahl M.
(Randaberg IL)

KANT 2  
Jacobsen W.
(Randaberg IL)
MIDTSP. 1  
Øvereng H.J.
(KFUM Volda)
OPPLEGGER 1  
Askeland A.
(Koll)
LIBERO 1  
Farsund M.
(Førde Volleyballklubb)
LIBERO 2  
Woie C.S.
(BK Tromsø)
OPPLEGGER 2  
Solheim M.E.
(BK Tromsø)
MIDTSP. 3  
Adolfsen J.
(BK Tromsø)
KANT 3  
Kolsvik S.G.
(Koll IL)
MIDTSP. 4  
Einarsdóttir E.S.
(NTNUI Volleyball)
KANT 4  
Aarrestad T.
(Randaberg IL)
DIAGONAL 2  
Sørensen I.S.
(Koll IL)