1. Divisjon kvinner 20/21


  • 24.10.2020 - 12:00

    Koll 2

    OSI

    2 - 3

    16/25  22/25  25/23  25/23  15/17

  • 24.10.2020 - 15:00

    BSI

    NTNUI Volleyball

    0 - 3

    15/25  9/25  13/25

  • 25.10.2020 - 17:00

    TIF Viking 2

    NTNUI Volleyball

    1 - 3

    17/25  25/23  24/26  21/25

  • 31.10.2020 - 16:00

    Koll 2

    Sandnes VBK

  • 01.11.2020 - 12:00

    OSI

    Sandnes VBK

    
24.10.2020 - 12:00

Koll 2

OSI

2 - 3

16/25  22/25  25/23  25/23  15/17

24.10.2020 - 15:00

BSI

NTNUI Volleyball

0 - 3

15/25  9/25  13/25

25.10.2020 - 17:00

TIF Viking 2

NTNUI Volleyball

1 - 3

17/25  25/23  24/26  21/25

31.10.2020 - 16:00

Koll 2

Sandnes VBK

01.11.2020 - 12:00

OSI

Sandnes VBK

beste poengplukker(poeng / settene)

#25

Ingrid StavnarSørensen 4,62(60/13)

#17

SiljeHoland 4,25(17/4)

#16

Synnøve RusetLager 4(4/1)

#1

Andrea NikolineWorren 3,8(38/10)

#8

MajaLind Sande 3,39(61/18)

beste server(serve ess / settene)

#3

IneKjosås 1,22(11/9)

#6

AnetteHornnæs 0,84(16/19)

#7

KineGjertsås 0,83(10/12)

beste blokker(killblokk / settene)

#7

SigridTorsvik 0,8(4/5)

#8

JonnaDunfjell Mølnvik 0,75(9/12)

#13

Maren ElisabethHoel 0,67(2/3)

#9

Marte LundSaga 0,6(3/5)

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#1

HannaFloer 69 %(53/77)

#3

IneKjosås 69 %(22/32)

#18

Eline FlugstadRygg 68 %(26/38)

#7

Julia SøreideHansen 67 %(10/15)

#10

AnjaApeland 64 %(7/11)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#17

SiljeHoland 76 %(16/21)

#8

JonnaDunfjell Mølnvik 55 %(22/40)

#11

Alicia WestadRasmussen 47 %(26/55)

#11

ChristineBjørsvik 42 %(14/33)

#12

KarolineKastnes 42 %(20/48)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Pavlova N.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 2  
Kastnes K.
(BK Tromsø 2)
KANT 1  
Kjosås I.
(BSI)

KANT 2  
Stavem A.
(ToppVolley Norge 2)
MIDTSP. 1  
Hasund A.M.S.
(NTNUI Volleyball)
OPPLEGGER 1  
Åsen J.R.
(BSI)
LIBERO 1  
Reinholdtsen C.
(TIF Viking 2)
  • LIBERO 2  
    Floer H.
    (BK Tromsø 2)
  • OPPLEGGER 2  
    Gjertsås K.
    (Lierne IL)
  • MIDTSP. 3  
    Bjørsvik C.
    (OSI)
  • MIDTSP. 4  
    Einarsdóttir E.S.
    (NTNUI Volleyball)
  • DIAGONAL 2  
    Rekdal S.K.
    (OSI)
  • KANT 3  
    Levy M.
    (NTNUI Volleyball)
  • KANT 4  
    Dunfjell M.J.
    (Lierne IL)

Tabellplassering

Kampoppsett

Tabellplassering

Kampoppsett

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

NTNUI Volleyball

13

5

4

1

14

5

447

344

2

2

0

1

0

0

2,80

1,299

-

OSI

8

3

3

0

9

2

263

186

2

0

1

0

0

0

4,50

1,414

-

Koll 2

6

3

2

1

8

5

282

266

1

0

1

1

0

0

1,60

1,060

-

BSI

6

5

2

3

6

9

291

341

2

0

0

0

0

3

0,67

0,853

-

Lierne IL

4

3

1

2

5

7

237

269

0

1

0

1

0

1

0,71

0,881

-

TIF Viking 2

3

3

1

2

6

8

307

290

0

0

1

1

1

0

0,75

1,059

-

BK Tromsø 2

3

4

1

3

5

11

307

376

0

0

1

1

0

2

0,45

0,816

-

Sandnes VBK

2

3

1

2

4

8

245

274

0

0

1

0

1

1

0,50

0,894

-

ToppVolley Norge 2

0

1

0

1

1

3

65

98

0

0

0

0

1

0

0,33

0,663

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

BK Trom

BSI

Koll

Lierne

NTN

OSI

Sandnes

TIF Vik

ToppVol

Hjemmelag

BK Tromsø 2 (BK Trom)

0 - 3

3 - 2

BSI (BSI)

3 - 0

0 - 3

Koll 2 (Koll )

3 - 0

3 - 2

2 - 3

Lierne IL (Lierne )

3 - 1

NTNUI Volleyball (NTN)

3 - 0

OSI (OSI)

3 - 0

3 - 0

Sandnes VBK (Sandnes)

3 - 2

TIF Viking 2 (TIF Vik)

3 - 2

1 - 3

ToppVolley Norge 2 (ToppVol)

1 - 3

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Pavlova N.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 2  
Kastnes K.
(BK Tromsø 2)
KANT 1  
Kjosås I.
(BSI)

KANT 2  
Stavem A.
(ToppVolley Norge 2)
MIDTSP. 1  
Hasund A.M.S.
(NTNUI Volleyball)
OPPLEGGER 1  
Åsen J.R.
(BSI)
LIBERO 1  
Reinholdtsen C.
(TIF Viking 2)
  • LIBERO 2  
    Floer H.
    (BK Tromsø 2)
  • OPPLEGGER 2  
    Gjertsås K.
    (Lierne IL)
  • MIDTSP. 3  
    Bjørsvik C.
    (OSI)
  • MIDTSP. 4  
    Einarsdóttir E.S.
    (NTNUI Volleyball)
  • DIAGONAL 2  
    Rekdal S.K.
    (OSI)
  • KANT 3  
    Levy M.
    (NTNUI Volleyball)
  • KANT 4  
    Dunfjell M.J.
    (Lierne IL)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Pavlova N.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 2  
Kastnes K.
(BK Tromsø 2)
KANT 1  
Kjosås I.
(BSI)

KANT 2  
Stavem A.
(ToppVolley Norge 2)
MIDTSP. 1  
Hasund A.M.S.
(NTNUI Volleyball)
OPPLEGGER 1  
Åsen J.R.
(BSI)
LIBERO 1  
Reinholdtsen C.
(TIF Viking 2)
LIBERO 2  
Floer H.
(BK Tromsø 2)
OPPLEGGER 2  
Gjertsås K.
(Lierne IL)
MIDTSP. 3  
Bjørsvik C.
(OSI)
KANT 3  
Levy M.
(NTNUI Volleyball)
MIDTSP. 4  
Einarsdóttir E.S.
(NTNUI Volleyball)
KANT 4  
Dunfjell M.J.
(Lierne IL)
DIAGONAL 2  
Rekdal S.K.
(OSI)