NM Senior Menn


beste poengplukker(poeng / settene)

#10

TonyZylstra 6(12/2)

#2

AskHelland-Hansen 5,9(59/10)

#4

ErlendIsaksen 5(20/4)

#15

Sigurd van DijkFestøy 4,5(45/10)

#7

MartinOlimstad 4,38(35/8)

beste server(serve ess / settene)

#2

AskHelland-Hansen 0,9(9/10)

#14

MartinBechmann-Hansen 0,6(3/5)

#12

MartinFauske 0,5(1/2)

#7

TobiasLorentsen 0,5(1/2)

beste blokker(killblokk / settene)

#10

TonyZylstra 1,5(3/2)

#20

MadsVassdal 1(4/4)

#9

JørgenRønning 0,86(6/7)

beste poengplukker(poeng)

#18

VetleHylland 39

#12

JarleFornes 37

#6

JakubIntrys 37

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#8

Erik ØiestadBarna 83 %(5/6)

#11

Hallvard LeinebøSeljås 83 %(15/18)

#14

OscarSæther 81 %(25/31)

#8

AndreasFlåskjer 80 %(8/10)

#4

Bjarne NicolaiHuus 80 %(35/44)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#10

Kristian MorkenBjelland 61 %(11/18)

#2

AskHelland-Hansen 59 %(45/76)

#6

OskarRaftevold 58 %(30/52)

#13

SverreGrønnevik Flåskjer 57 %(17/30)

#7

MartinOlimstad 57 %(26/46)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Helland-Hansen A.
(TIF Viking)
MIDTSP. 2  
Zylstra T.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Intrys J.
(Koll IL)
MIDTSP. 1  
Grønnevik F.S.
(Førde Volleyballklubb)
OPPLEGGER 1  
Kalstad A.
(Førde VBK)
LIBERO 1  
Sæther O.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Barna E.Ø.
    (Koll IL)
  • OPPLEGGER 2  
    Macedo V.
    (Førde VBK)
  • MIDTSP. 3  
    Rønning J.
    (NTNUI Volleyball)
  • MIDTSP. 4  
    Kavli E.
    (Koll IL)
  • DIAGONAL 2  
    Festøy S.v.D.
    (NTNUI Volleyball)
  • KANT 3  
    Isaksen E.
    (BK Tromsø)
  • KANT 4  
    Raftevold O.
    (Førde Volleyballklubb)

Tabellplassering

Kvart. menn

Finale menn

  
Poeng
No records to display.

Tabellplassering

Kvart. menn

Kvartfinaler Menn Kvartfinalene menn Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

Førde Volleyballklubb

3

1

1

0

3

0

75

38

1

0

0

0

0

0

-

1,974

-

TIF Viking

3

1

1

0

3

0

75

43

1

0

0

0

0

0

-

1,744

-

NTNUI Volleyball

3

1

1

0

3

0

75

58

1

0

0

0

0

0

-

1,293

-

Koll IL

3

1

1

0

3

1

98

79

0

1

0

0

0

0

3,00

1,240

-

BK Tromsø

0

1

0

1

1

3

79

98

0

0

0

0

1

0

0,33

0,806

-

Randaberg IL

0

1

0

1

0

3

58

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,773

-

OSI

0

1

0

1

0

3

43

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,573

-

Askim VBK

0

1

0

1

0

3

38

75

0

0

0

0

0

1

0,00

0,507

-




Kvartfinaler Menn Kvartfinalene menn Standing Results Breakdown

Resultat

Kvartfinaler Menn

Bortelag

Askim V

BKT

FVBK

KIL

NTN

OSI

RIL

TIF

Hjemmelag

Askim VBK (Askim V)

BK Tromsø (BKT)

1 - 3

Førde Volleyballklubb (FVBK)

3 - 0

Koll IL (KIL)

NTNUI Volleyball (NTN)

3 - 0

OSI (OSI)

0 - 3

Randaberg IL (RIL)

TIF Viking (TIF)

Finale menn

Finale Menn Finale Menn Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   
No records to display.



Finale Menn Finale Menn Standing Results Breakdown

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Helland-Hansen A.
(TIF Viking)
MIDTSP. 2  
Zylstra T.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Intrys J.
(Koll IL)
MIDTSP. 1  
Grønnevik F.S.
(Førde Volleyballklubb)
OPPLEGGER 1  
Kalstad A.
(Førde VBK)
LIBERO 1  
Sæther O.
(Førde Volleyballklubb)
  • LIBERO 2  
    Barna E.Ø.
    (Koll IL)
  • OPPLEGGER 2  
    Macedo V.
    (Førde VBK)
  • MIDTSP. 3  
    Rønning J.
    (NTNUI Volleyball)
  • MIDTSP. 4  
    Kavli E.
    (Koll IL)
  • DIAGONAL 2  
    Festøy S.v.D.
    (NTNUI Volleyball)
  • KANT 3  
    Isaksen E.
    (BK Tromsø)
  • KANT 4  
    Raftevold O.
    (Førde Volleyballklubb)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Helland-Hansen A.
(TIF Viking)
MIDTSP. 2  
Zylstra T.
(Randaberg IL)
KANT 1  
Olimstad M.
(Førde Volleyballklubb)

KANT 2  
Intrys J.
(Koll IL)
MIDTSP. 1  
Grønnevik F.S.
(Førde Volleyballklubb)
OPPLEGGER 1  
Kalstad A.
(Førde VBK)
LIBERO 1  
Sæther O.
(Førde Volleyballklubb)
LIBERO 2  
Barna E.Ø.
(Koll IL)
OPPLEGGER 2  
Macedo V.
(Førde VBK)
MIDTSP. 3  
Rønning J.
(NTNUI Volleyball)
KANT 3  
Isaksen E.
(BK Tromsø)
MIDTSP. 4  
Kavli E.
(Koll IL)
KANT 4  
Raftevold O.
(Førde Volleyballklubb)
DIAGONAL 2  
Festøy S.v.D.
(NTNUI Volleyball)