Mizunoliga kvinner 20/21


  • 21.11.2020 - 13:00

    KFUM Volda

    Skjetten

    3 - 0

    25/10  25/14  25/18

  • 21.11.2020 - 13:00

    Randaberg IL

    Koll IL

    1 - 3

    23/25  21/25  25/23  21/25

  • 28.11.2020 - 13:00

    KFUM Volda

    Oslo Volley

  • 28.11.2020 - 13:30

    Randaberg IL

    Skjetten

  • 28.11.2020 - 13:30

    Førde Volleyballklubb

    BK Tromsø

  • 29.11.2020 - 09:00

    TIF Viking

    BK Tromsø

  • 29.11.2020 - 14:00

    ToppVolley Norge

    Skjetten

    
21.11.2020 - 13:00

KFUM Volda

Skjetten

3 - 0

25/10  25/14  25/18

21.11.2020 - 13:00

Randaberg IL

Koll IL

1 - 3

23/25  21/25  25/23  21/25

28.11.2020 - 13:00

KFUM Volda

Oslo Volley

28.11.2020 - 13:30

Randaberg IL

Skjetten

28.11.2020 - 13:30

Førde Volleyballklubb

BK Tromsø

29.11.2020 - 09:00

TIF Viking

BK Tromsø

29.11.2020 - 14:00

ToppVolley Norge

Skjetten

beste poengplukker(poeng / settene)

#1

EdytaSzynalik 5,19(83/16)

#4

RagniSteen Knudsen 5,06(86/17)

#6

JulieMichalsen 4,81(77/16)

#1

JosefinØines 4(4/1)

beste server(serve ess / settene)

#11

Line RudjordVolden 1,17(7/6)

#8

NoraSpeilberg 1(1/1)

#5

AnjaSolberg 1(2/2)

#6

JulieMichalsen 0,88(14/16)

#3

MariaWalle 0,8(4/5)

beste blokker(killblokk / settene)

#6

BirgitteMaaseide 1,5(3/2)

#1

JosefinØines 1(1/1)

#9

MartineAarhus 0,83(5/6)

#19

JusteIvanauskaite 0,75(3/4)

#10

Lisa Løftingsmo Walle 0,69(9/13)

beste poengplukker(poeng)

#9

MariaPoole 85

beste server(serve ess)

#9

MariaPoole 13

#7

ToraAksnes 12

mottak - positivitet %(perfekt mottak + mottak) / alle mottak

#4

RagniSteen Knudsen 75 %(42/56)

#4

Ella SkipevågTveit 74 %(31/42)

#13

Michelle AnnJanbu 69 %(38/55)

#3

Cecilie SteffensenWoie 68 %(58/85)

#16

Ralitsa EmilovaGeorgieva 64 %(43/67)

angrep - perfekt %smash poeng / smash totalt

#15

Hilde ElvebakkHjelmeland 48 %(12/25)

#1

EdytaSzynalik 44 %(70/159)

#6

JulieMichalsen 44 %(61/139)

#4

RagniSteen Knudsen 42 %(71/168)

#16

Ralitsa EmilovaGeorgieva 42 %(67/159)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Michalsen J.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Adolfsen J.
(BK Tromsø)
KANT 1  
Szynalik E.
(Skjetten)

KANT 2  
Steen K.R.
(BK Tromsø)
MIDTSP. 1  
Ivanauskaite J.
(ToppVolley Norge)
OPPLEGGER 1  
Zachariassen S.L.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Woie C.S.
(BK Tromsø)
  • LIBERO 2  
    Tveit E.S.
    (ToppVolley Norge)
  • OPPLEGGER 2  
    Roland d.N.Y.
    (ToppVolley)
  • MIDTSP. 3  
    Nore K.
    (Randaberg IL)
  • MIDTSP. 4  
    Øvereng N.J.
    (KFUM Volda)
  • DIAGONAL 2  
    Poole M.
    (Randaberg IL)
  • KANT 3  
    Aksnes T.
    (TIF Viking)
  • KANT 4  
    Kiserud S.
    (Oslo Volley)

Tabellplassering

Kampoppsett

Tabellplassering

Kampoppsett

Kampoppsett Kampoppsett Standing
LagPoengKamperSettPoengResultatSettratioPoengratioStraff
  SpiltSeierTapSeierTapSeierTap3-03-13-22-31-30-3   

BK Tromsø

12

5

4

1

13

4

402

328

3

1

0

0

1

0

3,25

1,226

-

Randaberg IL

12

6

4

2

14

8

516

492

2

2

0

0

2

0

1,75

1,049

-

Koll IL

11

4

4

0

12

4

374

297

1

2

1

0

0

0

3,00

1,259

-

Førde Volleyballklubb

11

7

3

4

14

15

634

617

0

3

0

2

1

1

0,93

1,028

-

Oslo Volley

9

6

3

3

12

12

487

523

1

1

1

1

1

1

1,00

0,931

-

TIF Viking

7

5

2

3

10

10

437

435

1

1

0

1

2

0

1,00

1,005

-

KFUM Volda

5

6

2

4

7

14

400

452

1

0

1

0

1

3

0,50

0,885

-

ToppVolley Norge

2

2

1

1

4

5

199

201

0

0

1

0

1

0

0,80

0,990

-

Skjetten

0

5

0

5

1

15

290

394

0

0

0

0

1

4

0,07

0,736

-




Kampoppsett Kampoppsett Standing Results Breakdown

Resultat

Kampoppsett

Bortelag

BK Trom

FVB

KFUM Vo

KIL

OSV

RIL

Skjette

TIF

TVN

Hjemmelag

BK Tromsø (BK Trom)

3 - 0

3 - 0

3 - 1

Førde Volleyballklubb (FVB)

3 - 1

3 - 1

1 - 3

KFUM Volda (KFUM Vo)

0 - 3

3 - 0

3 - 2

Koll IL (KIL)

3 - 1

3 - 2

3 - 0

Oslo Volley (OSV)

0 - 3

3 - 2

3 - 1

Randaberg IL (RIL)

3 - 0

1 - 3

3 - 1

3 - 1

Skjetten (Skjette)

0 - 3

TIF Viking (TIF)

3 - 0

ToppVolley Norge (TVN)

1 - 3

3 - 2

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Michalsen J.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Adolfsen J.
(BK Tromsø)
KANT 1  
Szynalik E.
(Skjetten)

KANT 2  
Steen K.R.
(BK Tromsø)
MIDTSP. 1  
Ivanauskaite J.
(ToppVolley Norge)
OPPLEGGER 1  
Zachariassen S.L.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Woie C.S.
(BK Tromsø)
  • LIBERO 2  
    Tveit E.S.
    (ToppVolley Norge)
  • OPPLEGGER 2  
    Roland d.N.Y.
    (ToppVolley)
  • MIDTSP. 3  
    Nore K.
    (Randaberg IL)
  • MIDTSP. 4  
    Øvereng N.J.
    (KFUM Volda)
  • DIAGONAL 2  
    Poole M.
    (Randaberg IL)
  • KANT 3  
    Aksnes T.
    (TIF Viking)
  • KANT 4  
    Kiserud S.
    (Oslo Volley)

DREAM TEAM

DIAGONAL 1  
Michalsen J.
(Koll IL)
MIDTSP. 2  
Adolfsen J.
(BK Tromsø)
KANT 1  
Szynalik E.
(Skjetten)

KANT 2  
Steen K.R.
(BK Tromsø)
MIDTSP. 1  
Ivanauskaite J.
(ToppVolley Norge)
OPPLEGGER 1  
Zachariassen S.L.
(BK Tromsø)
LIBERO 1  
Woie C.S.
(BK Tromsø)
LIBERO 2  
Tveit E.S.
(ToppVolley Norge)
OPPLEGGER 2  
Roland d.N.Y.
(ToppVolley)
MIDTSP. 3  
Nore K.
(Randaberg IL)
KANT 3  
Aksnes T.
(TIF Viking)
MIDTSP. 4  
Øvereng N.J.
(KFUM Volda)
KANT 4  
Kiserud S.
(Oslo Volley)
DIAGONAL 2  
Poole M.
(Randaberg IL)